Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Karta Wifi
#1
Moja karta wifi obsługuje szybkość do 130 Mb/s lecz w każdym speedtest jest tylko 50 Mb,a neta ma 600 Mb/s Jest to nowy pc z windows 10 jak zmienić parametry karty sieciowej bo jak sprawdzam we właściowściach tam jest prędkość jej ustawiona na 60 Mb/s-stery mam najnowsze-Pomóżcie
  Odpowiedz
#2
Jaki router pośredniczy między komputerem a połączeniem internetowym? Może to on jest wąskim gardłem.
  Odpowiedz
#3
Nie jest nowy to światłowód Zte

tylko że w ustawienach karty piszę 60 Mb/s jak to zmienić
  Odpowiedz
#4
Mógłbyś dać zrzut ekranu z tego pola do zmiany prędkości?
  Odpowiedz
#5
Właśnie takiego pola to sam szukam nie mogę zmienić lub nie wiem gdzie

jak zrobić rzut coś może da radę
powiedz
  Odpowiedz
#6
Klikasz klawisz "Print Screen", wchodzi do Painta, klikasz Ctrl+v i masz zrobiony zrzut. Potem możesz zapisać zrzut i normalnie wrzucić na forum.
  Odpowiedz
#7
Wiesz chyba jednak router nawala bo podłączyłęm po ethernet i jest zaledwie 100 mego jutro to zgłaszam
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości