Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Kategorie wiekowe?
#1
Czy jest tutaj jakis jednolity dzial wiekowy czy rozni ludzie przybywaja ?? :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedz
#2
Jest to forum wielotematyczne. Nie robimy podziałów, bo ich najzwyczajniej nie ma. Mogą się tu wypowiadać ludzie od 5lat do 100lat. Nie ma jednolitego działu wiekowego. Są ludzie mający 15-20lat są ludzie mający 20-40 lat, a nawet starsi i każdy ma coś do powiedzenia, oraz może się wypowiadać. Krótko i na temat, bo zadałeś takie pytanie: Różni ludzie, w różnej kategorii wiekowej ;)
  Odpowiedz
#3
A ja jeszcze dodam, że każdy z Nas, użytkowników forum, ma przeważnie inne spojrzenie na świat, przez co dyskusje na różne tematy są bardziej ciekawsze. Zwłaszcza przy takich różnicach wiekowych, a czasami pokoleniowych ;)
Tutaj wszyscy są równi :)
"Wszyscy Kłamią"... - Gregory House
  Odpowiedz
#4
No to sie ciesze :) ze ludzie sa w roznym wieku ;P

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości