Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Kobiety są obrzydliwe!
#21
To chyba najochydniejszy filmik w sieci... Za czasów szkolnych, z kumplem byliśmy jedynymi osobami na sali, którym udało się to obejrzeć do końca Haha Nasz profesor od spedycji musiał wyjść po 30 sekundach Haha

...a widzieliście - One man one jar? :D
  Odpowiedz
#22
To dałeś radę. Jak ja zobaczyłam to wymiękłam na samym początku. Nie wiem jak zaburzonym trzeba byc seksualnie, żeby fekalia podniecały.

Buhay słoik ? O feeeeeeee
Oh, I’m not afraid to die for the other kind of love
Take me to church
I'll worship like a dog at the shrine of your lies
I'll tell you my sins and you can sharpen your knife
Offer me that deathless death
  Odpowiedz
#23
Buhay, nie przesadzaj hahaha. To jest chore, ale co ludziom zabronić... Jak ktoś granic nie zna jego problem.
  Odpowiedz
#24
Skąd się biorą tacy ludzie. Dla mnie to niezrozumiałe żeby facet taką krzywdę sobie robił.
Oh, I’m not afraid to die for the other kind of love
Take me to church
I'll worship like a dog at the shrine of your lies
I'll tell you my sins and you can sharpen your knife
Offer me that deathless death
  Odpowiedz
#25
Tego nikt nie powie. Ale od starszych ludzi usłyszę że kiedyś czegoś takiego nie było. To daje do myślenia.
  Odpowiedz
#26
Bub17 a może się nie mówiło a nie, że nie było ? :P
Oh, I’m not afraid to die for the other kind of love
Take me to church
I'll worship like a dog at the shrine of your lies
I'll tell you my sins and you can sharpen your knife
Offer me that deathless death
  Odpowiedz
#27
Komu by takie głupoty do głowy przychodziły...
  Odpowiedz
#28
elgato napisał(a):Buhay słoik ? O feeeeeeee
Dokładnie Haha

Jest to dla nas kompletnie niesmaczne, powoduje wstręt i obrzydzenie, jednak dla tych ludzi, to coś podniecającego. Na tym właśnie polegają wszelkiego rodzaju zboczenia ;) Choroba? Skrzywienie? W każdym razie problem z otoczeniem, heh... Reaguję na to śmiechem, gdyż świat potrafi być na tyle brutalny, że tego typu dewiacje, nie są aż tak odrażające, aby brać to bardziej serio ;)
  Odpowiedz
#29
Ze słoikiem fakt to raczej wydumane ale to z tymi dziewczynami to po prostu zboczenie.

Jest takie forum w sieci. Zbiór wszelkich perwersji to naprawdę głowa mala jak się to czyta.
Oh, I’m not afraid to die for the other kind of love
Take me to church
I'll worship like a dog at the shrine of your lies
I'll tell you my sins and you can sharpen your knife
Offer me that deathless death
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości