Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Kody captcha w chomikowej poczcie.
#1
No i pojawiła się nowość w chomikowej poczcie.Teraz tak jak w chomikowych rozmowach jest konieczność wpisywania kodów captacha.I co wy na to.
  Odpowiedz
#2
to z powodu bota który ma opcję wysyłania wiadomości na PW.
---
  Odpowiedz
#3
Było już z tydzień temu i tak co 50 PW
[Obrazek: Nwc7AWP.png]
Sygnatura wykonana przez: Rafal07000
  Odpowiedz
#4
A teraz jest co ile???
Pytam bo nigdy nie spamuję za pomocą PW
na chomiku.

Jak dacie radę dajcie screena captcha.
  Odpowiedz
#5
okienko gdzie wpisujesz wiadomość zmienia się w takie

[Obrazek: beznazwy2ea.jpg]
---
  Odpowiedz
#6
Wyskakuje średnio co 12 wiadomości.
  Odpowiedz
#7
uuu... Dawno nie wysyłałem Dużo pw i nie wiedziałem wcześniej było 100 i 50 wiadomości
[Obrazek: Nwc7AWP.png]
Sygnatura wykonana przez: Rafal07000
  Odpowiedz
#8
No i dobrze. Przynajmniej nie bd dostawał tyle spamu "Zagłosuj na mnie", "Zapisz się na topliste" itd.
Dla mnie to różnicy nie robi, bo i tak PW używam jeśli mam coś komuś do przekazania.
[Obrazek: 98687577.jpg]
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
"You think you know me..."


  Odpowiedz
#9
Akurat ta funkcja w "wysyłaniu wiadomości'' moim zdanim jest przydatną rzeczą ponieważ likwiduje ona problem nachalnych reklam. Akurat w tej kwestii muszę pochwalić chomikuj.pl :-) Jeśli chodzi o pozostałe kody "captcha" to pozostawiam to bez komentarza ...:-]
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kody captcha dla zachomikuj folder tungar 14 8 538 11.08.2013, 04:16
Ostatni post: Mychaty
  Captcha pojawia się z coraz większą częstotliwością. zawpork 6 3 507 13.02.2013, 11:04
Ostatni post: dimix
  Nowe kody captcha saturas 9 4 851 19.12.2012, 15:42
Ostatni post: szalony
  Nowość w poczcie chomikuj tungar 16 7 830 03.07.2012, 00:15
Ostatni post: saturas

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości