Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Kojarzycie tego ziomka?
#1



Dzisiaj wbił do nas na Teamspeaka, grałem akrat z bratem w Crysis Wars z czystych nudów. Głos rozpoznałem od razu, szkoda, że nie nagrywałem rozmowy. Zapytał na czy nie chcemy nagrać z nim jakiegoś gameplaya, a ja odpowiedziałem nie. Wtedy usłyszałem "Dobra, to spier*****cie!" Zapytałem, czy nie nazywa się tvolt, bo głos kojarzę, powiedział tylko, że tak, pożegnał się, coś tam popierdzielił z wulgaryzmami i wyszedł. Wcześniej chwalił się, że jest "sławnym" Youtubberem. Jak dla mnie ma żałosną gadkę i pierdzieli od rzeczy, ale widać, że mu się nudzi bardziej, skoro szuka ludzi do kolejnych nudnych gameplayów.
  Odpowiedz
#2
Hm.. to chyba raczej do "w sieci na wesoło" :-). Trzeba było się spytać jak tam drabina Tivolta.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#3
Pierwsze widzę gościa na oczy. Tych jutuberów ostatnio jak psów się porobiło...
  Odpowiedz
#4
To prawda, obejrzałem może dwa jego filmiki i tylko głos mi zapadł w pamięć oraz ciągłe "ku**y", czy ta charakterystyczna manipulacja tonacją głosu.
  Odpowiedz
#5
Oj nie pierwszy raz, ja Tivóra znam już jakiś czas - być może dlatego że ciągle obserwuje scenę polskiego YouTuba
pod względem nowości, oglądalności i tak dalej. Lubię obserwować ten rynek od tak. Gość nazywa się
Bartek Ratoń i aktualnie siedzi na kanale TivoltGames po poprzednich dwóch tivolt które straciło możliwość zarabiania
oraz tivolt2 które również straciło taką możliwość - dlaczego? Nie mam pojęcia.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#6
Kojarzymy, Szczerze mówiąc tylko z nazwy, i że się mówi o nim trochę w sieci czasami. Nie wiem czy obejrzałem jakiś filmik jego, a ty Swordzie wcale dużo nie straciłeś :D Chociaż mógłbyś nagrać, wstawić filmik pt. "Tivolt klnie jak szewc part xxx'", bo koleś któremu się odmawia, a ten wyskakuje z przeklonami to trochę lipa. Następny Fubu się będzie rodził zaraz niedługo...
  Odpowiedz
#7
On nie wziął tego na poważnie gdy odmówiłem, to było w żartach, nie trudno wyczuć jego typ poczucia humoru. Jakoś sobie z tego nic nie zrobiliśmy. Nie chcę go hejtować, bo po prostu ma taką gadkę i tyle. Każdy robi co lubi, a on lubi "pierdzielić" o grach. :) Ja czasami też... Haha
  Odpowiedz
#8
Taa ja tam nie wiem jak było, ale gościa również nie hejtuje. Też czasem lubię sobie pogadać o grach tylko, że ja jakoś nie przepadam za gameplayami. No bo po co? Trailery, i sam próbuje przejść, niż nagrywać filmiki z przechodzenia gier, pokazywać smaczki swoją ekscytację. W zasadzie nawet dziwi mnie trochę fenomen gampleyów, ale żeby nie robić offtopu, bo ten post nic nie wnosi to nie będę się rozpisywał, bo to gadka na inną okazję.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy jest szansa na pobranie tego Filmu perla86 2 1 184 16.11.2018, 01:29
Ostatni post: perla86

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości