Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Koncert Scorpions we Wrocławiu
#1
31 sierpnia,we wrocławskiej zajezdni autobusowej ,odbędzie się jedyny w Polsce koncert niemieckich weteranów ze Scorpions. To może być ostatnia szansa,aby zobaczyć muzyków w Polsce – muzycy po wydaniu płyty ,,Sting in the tail'' zapowiedzieli koniec działalności artystycznej i ostatnią trasę koncertową.


Pomimo faktu,że wokalista Klaus Maine ma już 64 lata, lider i gitarzysta Rudolf Schenker 63. ,a gitarzysta solowy Matthias Jabs 57. to na scenie artyści potrafią dać niesamowicie energetyczny show.


Na koncercie, obok kompozycji z ostatniej płyty ,,Sting in the taill'', usłyszymy największe przeboje zespołu z ,,Rock you like a hurricane'', ,,Blackout'', ,,Still loving you'' i ,,Wind of change'' na czele. Scorpions już nieraz grali w naszym kraju i zawsze było to wielkie wydarzenie muzyczne. A czy ktoś z Was się wybiera na prawdopodobnie ich ostatni koncert w Polsce?



W imprezie wezmą udział również polskie zespoły – Big Cyc i Maciej Maleńczuk z grupą Psychodancing. Dobór tych supportów dość dziwny – nie lepiej było dobrać coś bardziej rockowego?

A Wy kiedy zetknęliście się z muzyką Skorpionów i jak ją oceniacie? Ja pamiętam jak jak pierwszy raz usłyszałem w podstawówce ich album ,,Crazy world'' – wtedy wiedziałem,że muszę ich poznać lepiej. Niebawem zebrałem więc ich całą dyskografię – a właściwie wówczas jeszcze kasetografię:-) Zapraszam do dyskusji.

Więcej informacji o koncercie znajdziecie na : wrockfest.pl
[Obrazek: MUZOL-baner-468x60px.gif]
  Odpowiedz
#2
Myślałem, że juź nie grają.
Czy grają teraz pojedyncze koncerty czy powrócili do grania?
  Odpowiedz
#3
marcin1979 napisał(a):W imprezie wezmą udział również polskie zespoły – Big Cyc i Maciej Maleńczuk z grupą Psychodancing. Dobór tych supportów dość dziwny
To mnie trochę przeraziło... Ciekaw jestem kto za to odpowiada ^^


31 sierpnia powiadasz, hmm, warto tam być. Zastanowię się. Muszę poważnie porozmawiać z czasem i dojść do pewnych kompromisów ;)


PS. Pamiętam jeszcze jak ,,Wind of change'' grałem w podstawówce na pianinie podczas przedstawienia, a koleżanka śpiewała ;D To były czasy...
  Odpowiedz
#4
Buhay napisał(a):31 sierpnia powiadasz, hmm, warto tam być. Zastanowię się. Muszę poważnie porozmawiać z czasem i dojść do pewnych kompromisów

Dzień po urodzinach może zrobie sobie prezent ;)
łɐʍoɹıʍɐz ʇɐıʍś ʎłɐɔ
  Odpowiedz
#5
Scorpions cały czas istnieli,ale w drugiej połowie lat 90-tych nagrał dwie raczej słabe płyty studyjne i notowania zespołu spadły. Po drodze były albumy koncertowe z orkiestrą symfoniczną i unplugged.

Dopiero w 2004 roku wydali długo wyczekiwaną płytę studyjną ,,Unbreakable'' ,która była sygnałem powrotu do dawnej formy. Potem nagrali jeszcze lepsze albumy ,,Humanity Hour I'' i ostatnią jak dotąd ,,Sting in the tail''. Obecna trasa europejska jest wedle zapowiedzi muzyków ich ostatnią.
[Obrazek: MUZOL-baner-468x60px.gif]
  Odpowiedz
#6
Witam wszystkich odjechanych,

czy wybiera sie ktoś na koncert Scorpions?

Chętnie się dołącze ....
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Peter J. Birch - koncert w Szafie RemekPiotr 0 1 939 03.06.2013, 12:54
Ostatni post: RemekPiotr
  Brown Time - koncert w łódzkiej Szafie RemekPiotr 0 1 918 20.05.2013, 14:36
Ostatni post: RemekPiotr
  Koncert Klara - Away w łódzkiej Szafie RemekPiotr 0 1 900 22.04.2013, 13:12
Ostatni post: RemekPiotr
  Tone Rawy - koncert & jam session 4 kwietnia w łódzkiej Szafie RemekPiotr 0 1 719 01.04.2013, 15:37
Ostatni post: RemekPiotr
  Łódzki koncert Justina Biebera Nicholas 5 2 970 03.02.2013, 21:33
Ostatni post: B0hazard

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości