Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Konkurs Literacki Chomikuj.pl
#11
Powiem wam, że wzięłam udział w tym konkursie już jakiś czas temu. Autopromocja oczywiście nie była mi w smak od początku - uroki nieposiadania facebooka dały się we znaki po raz kolejny. Nie wiem, na jakiej zasadzie jury będzie dalej prace oceniało, ale mam takie dziwne wrażenie, że to nie konkurs literacki, a jedynie wyścig o liczbę znajomych.

Podsyłałam tytuł komu mogłam, ale niewiele to dało. Przy dwudziestu paru lajkach myślę, że nikt nawet się nie pofatyguje, żeby przejrzeć choć jedną stronę mojej pracy. Nie mam pomysłu, co jeszcze mogę z tym zrobić.
  Odpowiedz
#12
Daj tytuł zagłosuje z 3 kont, zawsze to coś :P
  Odpowiedz
#13
Haha.! No cóż, głupio byłoby odmówić.
Oto tytuł:
Przed czasem - Po czasie - Za późno

Bardzo dziękuję. ;D
  Odpowiedz
#14
Na mnie też możesz liczyć,też od am głos na ciebie ;)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#15
Zagłosowałem, a jutro poczytam jak znajdę więcej czasu :P
Pozdro ;]
  Odpowiedz
#16
Jeśli już poczytasz sobie, to liczę na jakiś drobny komentarz. Ale nie zmuszam. Jeszcze raz dziękuję tobie i innym, którzy wykażą chęć pomocy :).
  Odpowiedz
#17
Powiem ci że masz głowę do takich rzeczy,sam bym lepiej tego nie na pisał,jutro dokończę czytać,bo dziś śpiący jestem ;)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#18
No to i ja rzucam parę głosów, czytać nie będę... Za dużo, ale może jak by taki zarys, może mnie zkusi ;D
Stop pomagania!
  Odpowiedz
#19
Też zagłosowałem no i polubiłem :) Przeczytałem prawie wszystko no i muszę powiedzieć, że masz talent.
  Odpowiedz
#20
To ich sposób na sprowadzenie większej liczby użytkowników. Taki konkurs nie wyłoni najlepszej pracy, a mistrza promotingu.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  chomikuj chce mi usunąć 2TB plików!!! problem 17 6 402 23.04.2020, 13:25
Ostatni post: strm
  Legalne udostępnianie plików z prawami autorskimi na chomikuj Robotox 6 2 992 08.09.2017, 15:53
Ostatni post: Swordancer
  Ulepszenia na chomikuj.pl Karol 2 5 596 25.10.2014, 17:46
Ostatni post: Robotox
  Nowa opcja na chomikuj.pl bogdanbig 2 4 937 20.10.2014, 16:57
Ostatni post: Robotox
  1 000 000 000 plików na Chomikuj.pl Baron 8 6 757 23.08.2014, 22:06
Ostatni post: Robotox

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości