Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Konkurs świąteczny - Wygraj 100 zł
#1
[Obrazek: Christmas_xeqwahq.png]
Weź udział w konkursie, klikając na banner!
Zasady konkursu podane na moim chomiku.

Ewentualne pytania podawajcie tutaj, postaram się Wam pomóc!
  Odpowiedz
#2
Hmm odpowiedziałem na konkursowe pytania, ale widzę że chomik zablokowany ;/
  Odpowiedz
#3
Zablokowany tymczasowo, ponieważ stwierdzono u mnie wykorzystanie komercyjne.
Zostaw odpowiedzi i czekaj na odblokowanie, lub poprostu wrzuc plik do pobrania tutaj.
  Odpowiedz
#4
jakie są zasady ?
Stop pomagania!
  Odpowiedz
#5
Dobra, daje kopie treści tutaj, bo i tak nowi nie zobaczą.

Weź udział w konkursie światecznym sponsorowanym przez chomika "Digitalius". Zasady gry są bardzo proste, lecz wymagają nieco wiedzy na podane kategorie lub umiejętność obsługi wyszukiwarki "Google". Konkurs trwa do 2 stycznia 2013.

Żeby wziąć udział w konkursie, utwórz plik tekstowy, i w tym pliku podaj odpowiedzi na pytania konkursowe. Gdy już odpowiesz na wszystkie, zapisz plik, oraz wgraj go do tego folderu, podając w opisie pliku swoją nazwę chomika (najlepiej jeszcze zapakuj plik tekstowy w .zip lub .rar i zablokuj dostęp hasłem - hasło dostępu podajesz mi na PW). Ten kto odpowie na wszystkie odpowiedzi poprawnie, zgarnia nagrodę!

Wyniki konkursu będą ujawnione 7 stycznia 2013.

Nagrodą w konkursie jest 100 zł.



1. KATEGORIA "FILMY"
a. Dokończ tekst: "Jakimi tam skomplikowanymi, jak mnie jakaś laska kręci, to wale do niej - patrze jej się prosto w oczy, ale wiecie tak po męsku, nie? Tak się na nią patrzę, że ona już wie, ona już czuje, już jej tam motyle fruwają, wiecie gdzie? A później tak do niej niskim głosem, tak: ... (dokończ tekst).
b. Z jakiego filmu pochodzi ten tekst?
c. Jak nazywała się postać, która wymawiała ten tekst?
d. Podaj rok wydania filmu.
--------------------------------------------------------------
e. Jaką postać grał Ken Hudson Campbell w filmie "Kevin sam w domu"
f. Odpowiedz na pytanie: Jaka była nazwa sklepu, w której złodzieje ukryli się na noc w "Kevin sam w Nowym Jorku"?
g. Po czym jeden ze złodziei poznał Kevina w Nowym Jorku? Rozwiń swoją wypowiedź!
h. Ile kosztowała zamówiona pizza w "Kevin sam w domu"?
--------------------------------------------------------------
i. Jaki jest tytuł filmu z 2000 roku, w którym wystąpił Jim Carrey? (za tę rolę otrzymał nagrodę Teen Choice oraz 1 inną nagrodę i 2 nominacje)
j. Jim Carrey za tą rolę otrzymał nominację do nagrody Złoty Glob oraz 3 inne nominacje. Jaka to była rola (Dodając także imię i nazwisko bohatera), i jaki tytuł nosił ten film?
k. Patrząc na twoją odpowiedź z pytania "1-i" powiedz, kogo zagrała Molly Shannon?
l. Patrząc na twoją odpowiedź z pytania "1-i" powiedz, gdzie mieszkał główny bohater filmu?

2. KATEGORIA "GRY"
a. Kim był John McAleese i z jaką postacią fikcyjną go kojarzysz?
b. Patrząc na twoją odpowiedź z pytania "2-a" wymień wszystkie tytuły gier, w której występowała ta postać fikcyjna.
c. Którą kampanią wykonywało się misję w Warszawie w "Call of Duty 2"?
d. Patrząc na twoją odpowiedź z pytania "2-c" podaj datę rozpoczęcia kampanii.
--------------------------------------------------------------
e. "Prisoner of War" - podaj nazwę lokacji najbardziej strzeżonej w tej grze.
f. Jaka była data wydania tej gry w Polsce?
g. Jaki jest główny cel naszego bohatera w tytule gry podanego w pytaniu "2-e"?
h. W jakim okresie dzieje się akcja gry podanej w pytaniu "2-e"?
--------------------------------------------------------------
i. W jakiej grze występowała postać "Whisper -Cień", jako bohaterka gildii?
j. Patrząc na twoją odpowiedź z pytania "2-i" powiedz jaki przedmiot otrzymał główny bohater do zabicia Białego Wilkołaka i w jakim mieście otrzymał ten przedmiot?
k. Pod jaką postacią występuje Jack Rzeźnik w ostatnim starciu z głównym bohaterem?

3. KATEGORIA "MUZYKA"
a. Przesłuchaj dobrze utwór, który jest dostępny TUTAJ, i znajdź ten plik na moim chomiku podając link do pobrania go z mojego chomika!
b. Znajdź na moim chomiku utwór Jerry C - Canon Rock i podaj rozmiar tego pliku.

4. KATEGORIA "SERIALE"
a. "Najgłupszy" w rodzinie Kyle'ów w serialu On, ona i dzieciaki" - podaj jego imię i nazwisko.
b. Popatrz na TO zdjęcie i powiedz, z kim grał główny bohater w koszykówkę?
c. Patrząc na twoją odpowiedź z pytania "3-a" powiedz, gdzie ta postać została nakryta ze swoją dziewczyną podczas stosunku, i przez kogo?
d. Patrząc na twoją odpowiedź z pytania "3-a ; 3-c" powiedz, gdzie mieszkała ta postać po całym zdarzeniu z nakryciem podczas stosunku?
--------------------------------------------------------------
e. W jakim serialu grał Tomasz Karolak jako postać Darka Jankowskiego?
f. Patrząc na twoją odpowiedź z pytania "3-e" powiedz, z kim spędził główny bohater Święta Bożego Narodzenia w sezonie 1? (Podaj imię i nazwisko tej osoby, oraz numer lokalu, w którym się znajdowali)
g. Jak nazywał swoje auto główny bohater serialu?
--------------------------------------------------------------
h. Podaj tytuł serialu, w której występowały takie postacie jak: Skipper, Kowalski, Ricko, Szeregowy.
i. W jaki sposób wydobyto bombę w wnętrza Ricko, która rzekomo nie chciała się zwrócić z żołądka? Rozwiń swoją wypowiedź!
j. Jak miała na imię małpa niemowa w serialu?

Jak ktoś ma rozwiązania, to plik tekstowy do pobrania dajcie tutaj!
  Odpowiedz
#6
Ja mam odpowiedzi na połowę pytań ale mi się odechciało. Jak ktoś chce to pisać PW:-)
[ Sygnatura usunięta przez moderatora. ]
  Odpowiedz
#7
Ja odpowiedziałem na wszystkie i już wrzuciłem do cb na chomika wcześniej ;]
  Odpowiedz
#8
Widziałem WazzUp... zatem wystarczy czekać na wyniki
OK. Także konkurs dobiegł końca.
Użytkownicy, którzy przesłali swoje odpowiedzi konkursowe będą mogli zobaczyć wyniki 7 stycznia 2013 w tym temacie, lub na chomikuj.pl w linku, który ja poda tego dnia.
Ci co nie zdążyli, to mają czas jeszcze do 4 stycznia.

PAMIĘTAJCIE!
Wygra ten, kto odpowiedział na WSZYSTKIE pytania poprawnie!
Wybaczcie za spóźnienie, ale net mi nawalił. Sprawdziłem wszystkim odpowiedzi konkursowe, i niestety informuje, że nikt nie odpowiedział na wszystkie prawidłowo. Większość nie odpowiedziała choć na jedno pytanie, bo nie znała odpowiedzi. Przykro mi
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Konkurs! Wytypuj Wynik VI! Robotox 12 4 921 08.09.2015, 16:36
Ostatni post: Robotox
  Konkurs! Wytypuj wynik V Robotox 8 3 095 06.09.2015, 03:54
Ostatni post: Paweu
  Konkurs! Wytypuj wynik IV. Robotox 11 4 300 17.06.2015, 01:23
Ostatni post: Demanufacture
  Konkurs! Wytypuj wynik III Robotox 9 3 178 03.05.2015, 10:54
Ostatni post: Suicider
  Konkurs "Wygraj Grafę na chomika ! Caesar91 11 4 692 29.03.2015, 22:06
Ostatni post: Caesar91

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości