Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Kreator opinii? To ja.
#1
[Obrazek: logomale2.png]

Jak zapewne zauważyłeś po logo nazywam się Sylwester Iżowski – ważne, Sylwester. Nie lubię jak osoby nie znające mnie w życiu prywatnym, lub ogólnie nie znający mnie, mówią do mnie Sylwek, wtedy ich olewam, ciepłym moczem. Takimi osobami są między innymi niektórzy nauczyciele, których wręcz nienawidzę, lub nie mam ochoty z nimi rozmawiać.

Jeden z tysięcy nastolatków który postanowił założyć sobie bloga. Jeden wyjątkowy człowiek przepełniony masą pozytywnej energii którą stara przekazać we wpisach na blogu. Jeden, z wielu, lecz wyjątkowy, tak to ja, gdzie o mnie mowa?

Na codzien staram się uczyć, podkreślam staram, ponieważ mi to coraz rzadziej wychodzi. Jedynie co trzyma mnie jeszcze w szkole to Polski. Można na nim rozmawiać o wszystkim… bo ma się odpowiedniego rozmówcę.

Wydawca, youtuber, bloger, to już mogę wpisać sobie w CV. Co będzie następne? Nie wiem, ale na pewno nic związanego z elektrotechiką której postanowiłem poświęcić moje życie. Pójscie do tej szkoły, było największą głupotą jaką zrobiłem, ale udowodnię wszystkim, że mimo złego nastawienia do mojej osoby dam radę skończyć tą szkole i z podniesiono wysoko (ważne, wysoko) głową i nigdy do niej nie wrócę, tak z reguły.

Kocham rozwijać swoją osobę, od niedawna robię tylko to co mnie rozwija, lub płacą mi za to ładne kwoty pieniężne. Bo dla 40zł roznosić ulotek nie będę. Chodź w sumie, lubię kontakt z ludźmi, ale znam swoją wartość i zdaje sobie sprawę, że jest ona wysoka – i wiem, że mam rację, bo nie jednokrotnie miałem to udowodnione.

Ogromna samoocena, wielka motywacja i wysoko postawione cele, to trzy rzeczy dzięki którym osiągnę więcej niż osoby, które w tym momencie mnie krytykują i utrudniają w dalszym rozwoju swoich pasji i zainteresowań. Jednym z nich jest prowadzenie bloga, na którym staram się przedstawiać moją wcale nie obiektywną opinię. Bo ludzie obiektywni są nudni.

Jak narazie udaje mi się to w 100%. Mojego bloga miesięcznie odwiedza ponad 70.000 unikalnych użytkowników!

Jeśli chcesz być jednym z nich, zapraszam ;)

[Obrazek: logomale2.png]
[Obrazek: oolYLpz.png]
  Odpowiedz
#2
"Nie lubię jak osoby nie znające mnie w życiu prywatnym, lub ogólnie nie znający mnie, mówią do mnie Sylwek, wtedy ich olewam, ciepłym moczem. Takimi osobami są między innymi niektórzy nauczyciele, których wręcz nienawidzę"

"Jeden wyjątkowy człowiek przepełniony masą pozytywnej energii"... którą właśnie udowodnił nawet linijkę wyżej. :D
  Odpowiedz
#3
Dariu, niestety nie zrozumiałem morału Twojej wypowiedzi, być może jestem za głupi.
[Obrazek: oolYLpz.png]
  Odpowiedz
#4
Ona napisała, że jesteś wyjątkowy i przepełniony pozytywną energią...
Rozkmina tych cytatów zajęła mi 60sekund, bo trochę mało czytelnie jest to napisane.


  Odpowiedz
#5
Czytam i nie wierzę w to co czytam... Haha
Po pierwsze powinieneś napisać panie Sylwestrze Dario.
Po drugie Robotox, ja nie wiem coś ty dziś brał, ale nie działa to na ciebie dobrze ;)
Autor ma uprzedzenia do ludzi już na starcie z powodu tego, że zwracają się do niego zdrobniale. Czyli nijak ma się to do pozytywnej energii. To Daria miała na myśli. Nie wiem co tu jest do rozumienia, już na starcie obydwa cytaty się poniekąd wykluczają wzajemnie.
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#6
W tym co napisałeś doszukałem się w Tobie więcej negatywnej energii niż pozytywnej, więcej piszesz na temat tego co Cię denerwuje i czego nie lubisz niż pozytywnych rzeczy, chyba że teksty typu "Ogromna samoocena, wielka motywacja i wysoko postawione cele, to trzy rzeczy dzięki którym osiągnę więcej niż osoby, które w tym momencie mnie krytykują i utrudniają w dalszym rozwoju swoich pasji i zainteresowań." mają świadczyć o tym pozytywnym nastawieniu.

Gdybyś miał wielką motywację i samoocenę to nie pisałbyś w ten sposób, teraz pokazujesz jak bardzo jesteś uzależniony od opinii innych i jak bardzo negatywna ocena Twojej osoby przeszkadza Ci w życiu, gdybyś był pozytywnie nastawiony to każdą negatywną opinię przekształcałbyś w pozytywną ponieważ każda konstruktywna krytyka powinna motywować do dalszej pracy i rozwoju a nie powodować negatywne odczucia.

Twierdzisz że osoby krytykujące Cię osiągną mniej niż Ty, na jakiej podstawie tak twierdzisz ?
Równie dobrze mogę napisać że Ty nigdy nie osiągniesz tego co ja już osiągnąłem mimo że nie znam Cię osobiście i nie wiem jakim jesteś człowiekiem w życiu.
Ja osiągnąłem w życiu bardzo dużo ale osiągnąłem to bo właśnie krytyka którą przyjmowałem z pokorą motywowała mnie do dalszego działania i rozwijania się, nie odbierałem krytyki negatywnie tylko jako impuls do dalszego działania bo skoro coś robiłem źle to należało to poprawić.

Tyle mojego wywodu, ciekawe co z tego wyciągniesz ?
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości