Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


LG Optimus 3D
#1
Parametry techniczne:

http://gsm.magazyn.pl/telefony-komorkowe...goptimus3d

LG Optimus 3D - telefon wyświetlający obraz 3D nie wymagający użycia specjalnych okularów - na jego pokładzie znajdować się będzie system Android w wersji 2.3 Gingerbread. Został wyceniony na 514,99 funtów. W Polsce będzie sprzedawany jako Swift 3D.
Urządzenie korzysta m.in. z dwurdzeniowego procesora, zostało skonstruowane głównie z myślą o "trójwymiarowej" funkcjonalności - pozwala m.in. na wyświetlanie obrazu 3D, którego "głębię" można dostrzec bez potrzeby zakładania okularów.
[Obrazek: optimus-3d.jpg]

LG Optimus 3D - możliwości 3D:

- 4,3-calowy dotykowy wyświetlacz o rozdzielczości 800 x 480, który potrafi wyświetlać "trójwymiarowy" obraz widoczny bez potrzeby zakładania niewygodnych okularów,
- dwa 5-megapikselowe aparaty cyfrowe zapewniają możliwość rejestrowania obrazu 3D w rozdzielczości 720p,
- nagrane materiały 3D można przesłać do telewizora 3D za pomocą interfejsu HDMI 1.4,
- treści 3D można zamieszczać na portalach i udostępniać je poprzez transmisję strumieniową za pośrednictwem dedykowanego kanału 3D YouTube (youtube.com/3D),
- specjalne oprogramowanie przeprowadza w czasie rzeczywistym konwersję dwuwymiarowych zdjęć i wideo do 3D,
- w trzecim kwartale tego roku LG udostępni oprogramowanie, które będzie pozwalało na "trójwymiarową" konwersję w grach,
- wkrótce zostanie także udostępniona "trójwymiarowa" przeglądarka poszerzonej rzeczywistości (Augmented Reality), która została stworzona przy współpracy z pionierem w tej dziedzinie, firmą Wikitude.

Optimus 3D korzysta z dwurdzeniowego procesora Texas Instruments OMAP4 (1 GHz; Pover VRSGX540 GPU), 512 MB dwukanałowej pamięci RAM oraz 8 GB pamięci flash. Dysponuje również umieszczonym z przodu obudowy 1,3-megapikselowym aparatem cyfrowym, modułem A-GPS oraz możliwością bezprzewodowej komunikacji za pomocą technologii 802.11 b/g/n WiFi i Bluetooth.
Warto też wspomnieć, że smartfon wspiera DLNA (Digital Living Network Alliance) oraz pozwala na nagrywanie "zwykłych" filmów w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli).
Całość pracuje pod kontrolą systemu Android 2.2 (Froyo), z możliwością późniejszej aktualizacji do wersji Android 2.3 (Gingerbread), mierzy 129 x 68 x 12 mm, waży 168 gramów i korzysta z akumulatora Li-Ion o pojemności 1500 mAh.
Smartfon powinien wkrótce pojawić się w ofertach europejskich operatorów (w Polsce w pierwszej kolejności zaoferuje go sieć Plus).

[Obrazek: Optimus_Swift_pierwszy_5016072.jpg]

przytoczono wg PCWORLD.PL
Wdzięczność - najpiękniejcza waluta na świecie.
Jeśli masz szybkie łącze i chcesz ściągać z kilkudziesięciu serwerów uploadowych bez limitu prędkości, przetestuj TO:
[Obrazek: new_400x50.jpg]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości