Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Ładne życzonka ułożyłam?
#1
Shocked 
Dużo szczęścia,pomyślności i nie połamanych kości. Pieska co biega po domu , ale składam te życzenia nie byle komu !! :D Przyjechał murzyn z miasta ,,Pstryczeń'' :murzyn a ja mu nie złożę życzeń !!! :P :D
  Odpowiedz
#2
"Pieska co biega po domu , ale składam te życzenia nie byle komu"- co ma biegający pies do życzeń?
  Odpowiedz
#3
Zakrecona_LOL napisał(a):Przyjechał murzyn z miasta ,,Pstryczeń'' a ja mu nie złożę życzeń !!!

Końcówka trochę rasistowska Nunu Ale spox, reszta jakoś ujdzie :)
"Wszyscy Kłamią"... - Gregory House
  Odpowiedz
#4
Motaro zgadzam sie :DD
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#5
Szczerze? Do niczego. Nawet jak się nie rymuje, to jakaś myśl przewodnia musi być, a tu nie ma nic. Wybacz, ale ja już taka wredna jestem - nie podoba mi się.
  Odpowiedz
#6
Widzę że mamy archeologów na forum, patrzcie kiedy temat był pisany a Zakrecona pewnie nawet waszych odpowiedzi nie zobaczy. Co do samych życzeń żeby nie było offtopu to kompletnie mi się nie podobają grafomania pełną gębą.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości