Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Legalizacja narkotyków - potrzebna czy nie?‎
#11
To co zakazane kusi podobno jeszcze bardziej. Z pro zielonymi nie am nic wspólnego, bo jestem przeciwna narkotykom. Sam fakt, ilu "wielkich" ludzi zniszczyły powinien dać innym do myślenia. Mimo tego, że narkotyki są u nas nielegalne nikt nie ma problemu z kupieniem ich. Nieważne czy to dzieciak czy osoba dorosła. Wystarczy miec kasę... Może i gotowi nie jesteśmy ale lepiej i tak nie będzie. Z roku na rok jest coraz gorzej...
  Odpowiedz
#12
Pewnie gdyby za posiadanie narkotyków była u nas kara dożywocia to może handel by zmalał. Może.
Wolałbym żeby były nielegalne bo dzięki temu biorcy i dawcy się ukrywają.
Nie chciał bym np. zobaczyć naćpanego urzędnika w ZUSie, naćpanego policjanta czy strażaka.
Gdyby były legalne to prędzej czy później większość ludzi by brało bo to widać właśnie po alkoholu.
Nie chciałbym aby jakiś płonący dom gasił oddział naćpanych strażaków którzy np. pod wpływem narkotyku baliby się ognia.
Tutaj nie można polemizować na temat obecnych biorców.
Od lat ludzie biorą i brać będą ale poprzez nielegalność nie wszyscy którzy chcą się odużyć kupują narkotyki.
Większość idzie do monopolowego po piwo lub wódkę.

Nie wiem jak to jest ze śmiertelnością ale po przepiciu wódką można taką osobę uratować.
Pomijając ten fakt są do kupienia suplementy które odtruwają z alkoholu.
Nie wiem czy istnieją suplementy odtruwające z narkotyku.
Nie rozmawiam za pomocą czatu i PW.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Legalizacja Marihuany w Polsce? Karol 51 18 317 15.12.2013, 02:22
Ostatni post: Koniak

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości