Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Lg G2 Mini- "problem"
#1
Cześć, od czasu gdy zdecydowałem się kupić Lg G2 Mini zauważyłem że praktycznie odkąd go mam głównie tam gdzie są te tylne przyciski funkcyjne zaczyna się nagrzewać. Nawet przy normalnym użytkowaniu przez 10-15 minut zaczyna być wyraźnie cieplejszy... Nie mówię żeby strasznie się grzał ale mimo wszystko podczas jakiś cieplejszych dni jest to po prostu uciążliwe. Miał tak ktoś? Czy może telefony teraz są "jak laptopy" i takie nagrzewanie jest na porządku dziennym? Przerzuciłem się z L3 który dopiero podczas mocnego "tyrania" robił się ciepły, a ten ma tak praktycznie chwilę po normalnym korzystaniu(Facebook + muzyka, ewentualnie coś jeszcze) Mógłby mi ktoś doradzić coś w tej kwestii? Nigdy nie miałem takiego problemu więc jeśli trzeba jakieś informacje lub testy to piszcie jakie mam podać..
  Odpowiedz
#2
Nagrzewanie się telefonu jest czymś całkowicie normalnym i to bez względu na markę.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#3
Jak pisał B0hazard, to jest normalne. Twój telefon pracuje, jak jest ciepło to tym bardziej się będzie nagrzewał + trzymasz go w dłoniach.
  Odpowiedz
#4
Nie sprawiało mi to problemu, może nie zwróciłam uwagi, LG G2 Mini sprzedałam i dołożyłam sobie do nowszego modelu.
No...raczej, nie pomyślałam że komuś szkodzą , spadam w takim razie..;)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  LG-E400 - problem po wgraniu roomu, telefon nie działa. krystianroze 0 1 702 27.11.2014, 21:13
Ostatni post: krystianroze
  Mam problem z uruchomieniem komórki - pomocy Gospodarz 9 2 780 30.01.2014, 13:56
Ostatni post: Gospodarz
  Problem z zasięgiem internetu. Mantis98 3 2 074 05.09.2013, 22:11
Ostatni post: Baron
  Problem - oryginalny soft Suicider 0 1 473 23.07.2013, 13:08
Ostatni post: Suicider
  Problem z Facebookiem B0hazard 0 1 459 08.03.2013, 20:38
Ostatni post: B0hazard

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości