Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Łódeczki z ziemniaków
#1
Kiedyś kupiłem w Lidlu takie mrożone gotowe do piekarnika łódeczki z ziemniaków. Wystarczyło to wrzucić sobie do piekarnika i były takie fajne chrupiące.
Dzisiaj sklepy są zamknięte, mam ziemniaki, ale nie wiem jak zrobić to samemu. Pomóżcie głodnemu przygotować sobie obiad ;).
Sos sobie zrobię samemu ale nie wiem jak zrobić te zapiekane łódeczki.
  Odpowiedz
#2
Zrób z ziemniaków łódeczki i wstaw do piekarnika:D
[ Sygnatura usunięta przez moderatora. ]
  Odpowiedz
#3
I co to wystarczy? Takie surowe? Przecież one się nie upieką tylko spalą na żywca jak je surowe wrzucę. Tak mi się wydaje.
  Odpowiedz
#4
Nie spalą się jak masz jakąś blachę czy tam jakieś inne naczynie to przykryj folią aluminiową i niech się pieką potem tylko pod koniec odkryj na trochę żeby się ładnie podpiekły:D
Ja bym to zrobił tak:
Z surowych ziemniaków zrobił łódeczki.
Pokroił sobie cebule, marchewke.
I to wszystko do jednego naczynia razem z jakimś mięsem.
Przykrył folią i do piekarnika:-)
[ Sygnatura usunięta przez moderatora. ]
  Odpowiedz
#5
Wątek oczyszczony ze zbędnego spamu. Proszę wypowiadać się na temat.
  Odpowiedz
#6
A ja proponuję zrobić farsz z mięsa mielonego i ryżu, coś takie w podobie do nadzienia gołąbków. Połączyć to jajkiem, dodać posiekaną cebulkę i natkę pietruszki. Doprawić to wszystko do smaku i nafaszerować tym wydrążone ziemniaki. Na koniec zapiekania posypać startym żółtym serem.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości