Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Małpa z AK 47
#1


Haha
  Odpowiedz
#2
Myślę ze fake, ale pomysł dobry - „Daj małpie brzytwę, a na pewno z niej skorzysta”.
  Odpowiedz
#3
To jest fake na 100%. Kałach tak nie brzmi... dźwięk jest podłożony z jakiegoś {cekaema}:D
  Odpowiedz
#4
Nie znam się na tym czy fake , ale fajnie to wygląda =]
  Odpowiedz
#5
Fake.
To już nawet nie kwestia dźwięku jak pisze Sebastian, ale musieliby być kompletnymi debilami żeby małpie dać kałacha z amunicją (no chyba, że nimi są).
Co do tego fake jeszcze... to widać jak małpa zaczyna strzelać, że nie wygląda to naturalnie (przynajmniej dla mnie). Nie wiem jaki odrzut ma kałach, ale czy małpa by go utrzymała? Hmm...
[Obrazek: 98687577.jpg]
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
"You think you know me..."


  Odpowiedz
#6
A dlaczego z lufy leci dymek w 20-21 sekundzie filmu ? Po oddanym strzale :P
  Odpowiedz
#7
Na pewno nie z powodu przegrzanej lufy:D Fake na 100% Kałach o ile dobrze pamiętam waży nie wiele ponad 4kg więc wątpię. Poza tym ta małpa musiałaby być niezwykle inteligentna aby odblokować blokadę spustu no chyba, że ci "rebelianci" są na tyle głupi i bawią sie odbezpieczona bronią...


Zresztą nie ma co pisać dalej fake i tyle:D
  Odpowiedz
#8
A dlaczego z lufy leci dymek w 20-21 sekundzie filmu ? Ponawiam pytanie ...
  Odpowiedz
#9
Karol napisał(a):A dlaczego z lufy leci dymek w 20-21 sekundzie filmu ? Ponawiam pytanie ...
Może dlatego, że jeśli cały filmik to fake to dymek też się da dorobić:)
[Obrazek: 98687577.jpg]
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
"You think you know me..."


  Odpowiedz
#10
Planeta Małp III :)
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości