Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Mapa Internetu
#1
Ale ktoś musiał się nad tym namęczyć!

[Obrazek: bla87Jv.jpg]

Ciekawa dość jest ta mapa, jakby się głębiej przyjrzeć. Pomysłowa, nie powiem. :)
  Odpowiedz
#2
Niedługo na geografii w szkołach nauczyciele będą się tą powyższą mapką posługiwać :P
Oczywiście, że facebook, microsoft, google, apple, twitter - od razu rzucają się w oczy :)
Free Your Mind!
  Odpowiedz
#3
W większej rozdzielczośc gdyby ktos chcial poczytac:P

[Obrazek: ib0iIN5SDPm9Ow.jpg]
]
  Odpowiedz
#4
Ciekawe ile trwały prace nad tą mapą.
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#5
Fajne, kto jest autorem tej mapy?
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#6
Bardzo ciekawy pomysł ktoś miał. Ciekawa jestem, ile trwały prace nad tą mapą.
  Odpowiedz
#7
Co do mapy internetu mam coś ciekawego: http://zaufanatrzeciastrona.pl/post/prze...-internet/
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Prędość Internetu - O co kaman ? Motaro 10 3 146 23.01.2018, 17:44
Ostatni post: Demanufacture
  Niska Prędkość internetu perla86 6 1 902 14.07.2017, 22:09
Ostatni post: perla86
  Youtube - koniec internetu? Dziwactwa na kanałach w youtube. Baron 2 1 750 18.02.2016, 19:01
Ostatni post: amb00
  Prędkość internetu. Baron 51 18 588 16.11.2015, 15:05
Ostatni post: WazzUp
  Dziwne zachowanie komputera i internetu Caesar91 14 4 287 23.08.2015, 22:29
Ostatni post: Karrts

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości