Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Marzenie aby umrzeć w hospicjum.
#1
[Obrazek: 0_1_76960_Lewandowski_zabijaka_przez_pluszowymis.jpg]
  Odpowiedz
#2
Mam pytanie, co tu jest śmiesznego?
  Odpowiedz
#3
  Odpowiedz
#4
No tak, faktycznie, tytuł woła o pomstę do nieba.
  Odpowiedz
#5
Na wesoło? Zaskoczę Cię pewnie ale mnie nie rozbawiłeś tym obrazkiem. Tak, wiem - według ciebie nie mam poczucia humoru.
Wstawianie samego obrazka, bez słowa własnych wypowiedzi na jego temat jest bez sensu. Nie zauważyłeś jeszcze, że co trochę wstawiasz jakiś gif, obrazek czy filmik i nic nie dopiszesz. Potem ktoś pyta (albo i nikt nie komentuje) o co ci właściwie chodzi, a ty dopiero próbujesz wyjaśnić co cię w tym śmieszy. 
Tytuł faktycznie poroniony i nadawałby się do dyskusji nad debilizmem dziennikarzy wymyślających takie "chwytliwe" aczkolwiek pozbawione logiki i jakiegokolwiek sensu tytuły na które często mozna się natknąć.
Ale to jest dział... zresztą sprawdź jaki. O tym obrazku, artykule, czy co tam chciałeś nam pokazać można sporo powiedzieć ale  Gniew nie to, że jest wesoły.
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#6


  Odpowiedz
#7
(03.09.2016, 01:13)Jarus napisał(a): Wstawianie samego obrazka, bez słowa własnych wypowiedzi na jego temat jest bez sensu. Nie zauważyłeś jeszcze, że co trochę wstawiasz jakiś gif, obrazek czy filmik i nic nie dopiszesz. Potem ktoś pyta (albo i nikt nie komentuje) o co ci właściwie chodzi, a ty dopiero próbujesz wyjaśnić co cię w tym śmieszy.
Myślałem, że sam tytuł tematu i artykułu powie wszystko, bo na chamsko.pl inni z czego to widzę wszystkiego co trzeba się domyślili a tam też nie było rozbudowanego nawet tytułu czy jakiegokolwiek opisu.
  Odpowiedz
#8
Może i można się uśmiechnąć nad głupotą wymyślających tytuły, ale to raczej taki uśmiech z politowaniem. Określenia "śmieszny" i "wesoły" to (przynajmniej dla mnie) nie jest dokładnie to samo. Nie wiem, może dlatego, że jestem ojcem, zdjęcie umierającego dziecka nie jest dla mnie "wesołym obrazkiem".
Po przeczytaniu takiego intrygującego tytułu być może więcej ludzi zajrzy do artykułu, choćby po to, żeby sprawdzić o co w sumie chodzi. Dzieci (szczególnie małe) mają różne irracjonalne marzenia, łącznie z takimi np. "chciałbym być bezdomny, to nie musiałbym sprzątać pokoju" , czy "chciałabym złamać nogę, to nie będę musiała wstawać do szkoły".  Na podstawie samego tytułu, ktoś posiadający jakąś wyobraźnię może dojść do wniosku, że słysząc o takim dziwnym marzeniu jakiegoś chłopca, Robert zawiózł go do hospicjum i tam zabił.
(03.09.2016, 12:24)amb00 napisał(a): Myślałem, że sam tytuł tematu i artykułu powie wszystko, bo na chamsko.pl inni z czego to widzę wszystkiego co trzeba się domyślili a tam też nie było rozbudowanego nawet tytułu czy jakiegokolwiek opisu.

No właśnie, tym się różnimy od chamskiego portalu, że tutaj wolelibyśmy utrzymać jakąś klasę wypowiedzi, dlatego prosiłbym o lepiej rozbudowane wątki, niż same wklejki z chamsko.pl.
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#9
(03.09.2016, 15:30)Jarus napisał(a): No właśnie, tym się różnimy od chamskiego portalu, że tutaj wolelibyśmy utrzymać jakąś klasę wypowiedzi, dlatego prosiłbym o lepiej rozbudowane wątki, niż same wklejki z chamsko.pl.
Ok, będę pamiętał na przyszłość aby dać sensowny opis do takich rzeczy.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości