Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Messi w Realu
#1
Jak myślicie to dobry pomysł? [Obrazek: 522275_448136741917377_611161094_n.jpg]
  Odpowiedz
#2
Nigdy w życiu. :D Nie lubię Messiego, a więc niech sobie nadal gra w tej Barcelonie. Moją dumą jest Real Madryt, a ich największym ogniwem wiadomo kto, oczywiście CR7. Podsumowując, jestem na - NIE.
  Odpowiedz
#3
Ciekawe, czemu nie?
Ja osobiście wolę Barcelonę, bardziej podoba mi się ich styl grania zespołowego, a nie tylko (jak to ma miejsce
w Real Madryt) na jednego "najlepszego" zawodnika Ronaldo. Moim zdaniem było by to ciekawe doświadczenie,
lecz raczej nigdy do tego nie dojdzie - Messi jest za dobry do Real'a.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#4

  Odpowiedz
#5
Po tytule myślałem, że ktoś go w sklepie spotkał :D
Moim zdaniem to bardzo zły pomysł
  Odpowiedz
#6
Można zadać sobie też Drugie pytanie, C. Ronaldo w Barcelonie ??
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości