Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Microsoft kasuje Linuxy z Chomików!
#1
Serce

[Obrazek: eTLG1M1.png]
 Piwko
  Odpowiedz
#2
Zaraz zaraz co ma Microsoft do Linuksa?? No rozumiem że konkurencja ale chyba nie aż do tego stopnia. Licencję minutową raczej niełatwo złamać na Chomiku, a nawet jeśli to co Microsoftowi do tego?

Słuszne twierdziłam że Microsoft jest dziwny :-)
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] Staram się pisać poprawnie
  Odpowiedz
#3
Dziwne... Aż tak boją się upadku Windowsa (w8) ??
  Odpowiedz
#4
To ściema, jak zwykle jakiś komiczny, marny bot, napisany przez polaczka cebulaczka.
  Odpowiedz
#5
Kaiselin napisał(a):Zaraz zaraz co ma Microsoft do Linuksa??

Nic, ale ostatnio Admini Chomika usuwają wszystkie pliki zgłoszone do Abuse.
 Piwko
  Odpowiedz
#6
Znalazłem więcej informacji na ten temat, nie będę cytował. Tutaj macie ładnie wszystko opisane.

http://di.com.pl/news/49244,1,Microsoft_...n_Maj.html#

Nieźle Połamany
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#7
Sami siebie także blokują http://www.spidersweb.pl/2013/07/microso...nzura.html
 Piwko
  Odpowiedz
#8
Powtórka z rozrywki. Ponownie usunięto mi z konta Ubu 10.10:
[Obrazek: T8YtHmW.png]
 Piwko
  Odpowiedz
#9
Nie wiem jak jest teraz, ale równie dobrze ja mogę sobie założyć odpowiednie konto, email itp i zgłaszać, ponieważ serwis Chomikuj.pl nie weryfikuje z tego co mi wiadomo tylko usuwa pliki, które są zgłaszane. Przynajmniej tak można było zrobić kiedyś, więc jeśli to nie Microsoft, (w co wątpię, ponieważ Linux ma legalną darmową dystrybucję od lat) to prawdopodobnie jakiś osobnik próbujący albo CI zaszkodzić, albo nakierować wyniki wyszukiwania na swojego chomika poprzez eliminowanie konkurencji. Nie wiem ja nigdy jakoś z tym problemu nie miałem na swoim poprzednim koncie. Miałem wersję od A do Z i nie dostawałem tego typu powiadomień.
  Odpowiedz
#10
Mi kiedyś zablokowali zmodowaną ruską wersje GTA San Andreas podając jako podmiot zgłaszający plik firmę Polsat S.A. :D
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Poszukuję listy chomików tommig1983 13 2 958 22.11.2016, 22:35
Ostatni post: Dennijs
  Zlecę zrobienie listy chomików tommig1983 2 1 372 10.09.2016, 01:13
Ostatni post: tommig1983
Lightbulb Stwórzmy razem listę najpopularniejszych chomików! DaViD16 61 20 874 12.10.2013, 17:16
Ostatni post: robertoos188
  Azazelangel2000 - kasuje konto pogromca.m 35 15 511 29.04.2013, 20:02
Ostatni post: dimix
  Ile chomików was poleca ? zawpork 7 3 196 18.03.2013, 09:28
Ostatni post: Forever555

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości