Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Mieszkacie w bloku czy w domku?
#11
Dom.
  Odpowiedz
#12
Dom. Z dość dużym podwórkiem, ogródkiem i trawnikiem, dzięki czemu teraz w dni wolne od pracy zamiast się byczyć, ganiam za kosiarką, a trawa odrasta zaraz za moimi plecami.
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#13
Ani dom ani blok :D

Kamienica 2 piętro :D
  Odpowiedz
#14
Dom z zapuszczonym "ogrodem".
Kształt bez formy; odcień bez koloru
Sparaliżowana siła; gest bez ruchu


[Obrazek: Yhk8Q]
  Odpowiedz
#15
Domek z małym ogródkiem. ;)
  Odpowiedz
#16
W mieszkaniu. Własnym i wcale nie ciasnym ::) Kupionym miesiąc temu na rynku pierwotnym, od dewelopera.
To moja pierwsza inwestycja tego typu i naprawdę bardzo się z tego cieszę ::)  Mieszkanie super, atrakcyjna architektura budynku, nowoczesne budownictwo, samo mieszkanie wygodne, komfortowe i funkcjonalne, w dodatku w dobrej okolicy. 
Żyć nie umierać, cieszyć się słońcem i wieczną młodością ducha:)
  Odpowiedz
#17
Ja mam mieszkanie w bloku jednak moim marzeniem od zawsze jest dom z bali [link usunięty ;)] niestety jest poza moim zasięgiem, a druga sprawa, że nie mam działki na której mogłabym postawić taki dom z drewna. Mam nadzieję, że kiedyś będzie mnie na to stać i spełnię swoje marzenia! :)
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości