Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Mój chomiczek - Tuptuś(zwierzątko)
#1
Witajcie Odjechani!
Dzisiaj chciałbym wam przedstawić mojego gryzonia - Tuptuś
Jest miłym chomikiem który gryzie codziennie klatke gdy odsłaniam żaluzje anywłamaniowe bo każdy wie chyba ,że one strasznie piszczą :/
Ma on już 1 i chyba już 6 miesiecy jeśli sie nie myle. Niestety gdy był małym urwisem stracił noge bo szalał zbyt bardzo(złamał sobie w 3 miejscach). Czasami nazywam go Agent T :D

A tu jego zdjęcia jak się wylegiwał na kanapie ;)
[Obrazek: 1186178_538194309585654_1161971886_n.jpg]
Zdjęcie z serii daj mi spać :)

[Obrazek: 999116_538191172919301_250413759_n.jpg]
Zdjęcie z serii co się dzieje? gdzie ja jestem?

[Obrazek: 1017490_538189572919461_2088428399_n.jpg]
z serii nie patrz tak bo się krępuje.

[Obrazek: 1209054_538188859586199_381014642_n.jpg]
Z serii co to tam za hałas?

W najbliższym czasie postaram się dodać kolejne zdjęcia ;)
[Obrazek: 7HOfJI1.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#2
Pocieszne zwierzątko ;)
Ale popracuj trochę ze sprzętem - dość nieostre są te zdjęcia ;)
Free Your Mind!
  Odpowiedz
#3
Jaki fajny! :) Biedaczyna... jak to się stało z tą nogą?
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#4
bo robiłem je z komórki(2 mpx) bo aparat mi się zepsuł :)

(06.11.2013, 21:49)Nicholas napisał(a): Biedaczyna... jak to się stało z tą nogą?
Ja poszedłem po prostu spać a ten mnie najpierw budzi w nocy hałasując o 4 lecz nie zwróciłem uwagi dopiero rano jak go wyciagałem z klatki ,żeby sie wybiegał po całym mieszkaniu to zauważyłem ,ze sobie złamał i poszedłem do weterynarza lecz nic się z tą nogą nie dało zrobić miałem jedynie do wyboru dwie opcje:
-Albo amputować
-Albo zostawić.
Więc wybrałem to drugie i myśle ,że to była dobra decyzja bo on jak biega to się lekko opiera o nią a że kość mu wystaje to latwiej mu się chodzi i biega :)
[Obrazek: 7HOfJI1.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#5
Ten Agent to już chyba emerytowany weteran? hehe
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#6
No można go tak nazwać :D
Do jutra postaram się wstawić wiecej zdjęć i zrobić galerie na stronie WWW :P
[Obrazek: 7HOfJI1.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#7
Ale Zaje... Chomiczek :D

A na imię ma tak jak kiedyś miał mojej mamy Jeż ;)
  Odpowiedz
#8
Wiadomo ,ze zaj*** bo on jest mój :D

Tylko ,że jego można przytulić a jeża nie :D
[Obrazek: 7HOfJI1.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#9
No fakt jeża nie można przytulić i jeszcze jeż łazi po nocach i hałasuje, a w dzień śpi
  Odpowiedz
#10
Fajny ten Twój Tuptuś, w poście wyżej popraw na półtora roku ładniej brzmi niż 1 i 6 miesięcy, jak sobie radzi bez nóżki, dawno to się stało? u mnie królik też miał podobnie jak Twój chomik, noga niby się zrosła ale krzywo.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości