Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Moje konto na GitHubie.
#1
Każdego zainteresowanego kodami źródłowymi moich nieco większych konkretnych projektów zapraszam na moje konto na GitHubie: https://github.com/arkadiusz97
Od tej pory publikując większe projekty, kody źródłowe będę przechowywał tylko tam. Jak będę umieszczał wątki na forum z moimi większymi projektami, to właśnie tam będę linkował do odpowiedniego repozytorium. Na razie umieszczone są tam tylko dwa projekty, w tym jeden niedopracowany oraz na razie bez opisu, ale z czasem pojawi się tam więcej ciekawych rzeczy ;)
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości