Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Multiswitch - rozdzielacz sygnału
#1
Witam,
potrzebuję kupić multiswitcha na 5 pokoi (wyjść).
Macie jakieś doświadcznia?
Który moglibyście polecić, jaką firmę?

Pytam, ponieważ ceny tych urządzeń oscylują od kilkunastu złotych do kilkuset, więc pewnie jest tu sporo pułapek.
  Odpowiedz
#2
Ja kupiłem za 60 zł, i wszystko działało jak należy.
Switcha dopasowujesz do prędkości łącza :)
  Odpowiedz
#3
Kolego, ale ja nie mówię o switchu do internetu, tylko o multiswitchu, rozdzielaczu sygnału TV.
W skrzynce rodzielczej chcę umieścić multiswitcha i stamtąd wypuścić kable na dach.
Od multiswitcha mam już poprowadzone kable do gniazdek więc to jest już zrobione.
Aby to teraz wszystko spiąć, potrzebuję właśnie tego multiswitcha.
Jest on po to, aby z jednej anteny mogło korzystać np. 5 telewizorów u mnie w domu.

Nie wiem tylko jakiej firmy najlepiej kupić to urządzenie.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości