Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Muzyka na własnym pogrzebie
#11
Ja dobiorę sobie soundtracki, które najbardziej wpłynęły na moje życie. Lista najpiękniejszych utworów, które wzbudziły we mnie motywację, silne emocje i które pomagały mi żyć. Jest kilka takich, które naprawdę w trudniejszych chwilach pozwalały mi poczuć się silnym. Nie napiszę jakie to na chwilę obecną, ponieważ dużo jest takich i musiałbym się dobrze zastanowić.
  Odpowiedz
#12
Kiedyś tak sobie myślałem nad tym, ale teraz to w sumie nie wiem czy jest sens.
Stawiałbym raczej na bardzo emocjonalne piosenki dla mnie, coś z pogranicza melodic hc, bo ta muzyka tak naprawdę mi w duszy gra, ale czy uczestnikom pogrzebu ? Raczej nie. Fajnie by było jakby właśnie odegrany był utwór My Immortal - w wersji instrumentalnej, albo Moonlight Sonata. Ewentualnie jakiś post rockowy numer bez wokalu, np. Frames - Don't stay here.
Tak na tę chwilę takie propozycje bym rozważał ;)
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Muzyka klasyczna da Vinci 6 3 939 26.08.2019, 15:40
Ostatni post: cyganka
  Muzyka z lat 90 da Vinci 11 5 138 15.04.2015, 21:38
Ostatni post: Maha Kali
  Muzyka Disco Polo BeatBox 5 3 094 05.01.2014, 21:03
Ostatni post: BeatBox
  Muzyka Uwielbienia :) Mesajah 0 1 689 22.10.2013, 09:23
Ostatni post: Mesajah
  Muzyka i słowa, które motywują! Swordancer 7 3 175 23.06.2013, 14:58
Ostatni post: Kaiselin

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości