Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Na temat Islamu.
#1
Wypowiedzcie się na temat religii islamu, jej zwiększających się ilości wiernych. Dyskusja rozpoczęła się na shoutboxie,  zrobiła się ciekawa, więc założyłem ten wątek. Oczywiście nie mam nic przeciwko muzułmanom :) Ja nie dzielę ludzi na chrześcijan, muzułmanów, czy innych.


  Odpowiedz
#2
Za wiele na temat tej religii nie mogę powiedzieć bo nie mam z nią styczności.
Obecnie jesteśmy karmieni teraz samymi bestialskimi wyczynami IS i Al Kaidy,
którym chyba trochę w głowach się poprzewracało. Bo zabijanie w imię religii?

Znam tylko jedną różnicę i chyba dość zasadniczą w chrześcijaństwie Bóg
daje nam wolną wolę i wybór a w Islamie nie ma wyboru wierny musi
się kategorycznie podporządkować. Tak przynajmniej z rozmów ze
znajomymi wywnioskowałem.
  Odpowiedz
#3
Co tu dużo gadać :P
[Obrazek: 0_1_46235_Islam_przez_xawery.jpg]
  Odpowiedz
#4
Uważam, że Islam jest największym zagrożeniem współczesnej Europy. Jego odłamy takie jak Dżihad są bardzo radykalne i powinny zostać dziś potępione. Jeśli obecny stan rzeczy w Europie się nie zmieni, wówczas czeka nas bardziej krwawa wojna religijna, a wojna trwa już. Osobiście popieram zdanie Mariusza Maxa Kolonko. Jeśli Was nie przekonają jego filmy, to otwórzcie spoiler, uprzedzam jednak, że film tam zawarty jest wyjątkowo brutalny i pokazuje bezprawie jakie panuje w państwach islamskich. To samo czeka państwa, które już wpuściły do siebie islamskich imigrantów. Pamiętajcie Polacy, choćby nie wiem jak pięknie brzmiały argumenty za Islamem, porównajcie nasze chrześcijaństwo i jego wpływy, a wyobraźcie sobie taką samą siłę religijną, lecz z radykalnymi prawami jak w Islamie, to nie może wejść do Polski i nie dlatego, że nie jesteśmy tolerancyjni, ale dlatego, że Islamiści nie tolerują innowierców i ateistów. Ktoś powie, no tak, ale nie wszyscy, odpowiadam więc... To, że ręka jest zdrowa, nie oznacza, że cały organizm jest zdrowy, a radykalne odłamy Islamu są wyjątkowo zakaźne. 

 To film dla dorosłych i uprzedzam, że jest bardzo brutalny.

 

PS: Dodam, że Mariusz jest jedynym reporterem, którego lubię. Ma swoje zdanie i nie boi się go wyrazić, ma smykałkę dziennikarską do obserwacji faktów i nie manipuluje ludźmi jak to robią współczesne media. Nie trzeba wierzyć i akceptować wszystkiego, co mówi, ale ma to sens i takich wypowiedzi nie uświadczymy w telewizji.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości