Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Nagrody za punkty!
#11
A czy punkty dostaniemy za wczesniejsze posty cz watki ? Czyli jak ja mam teraz kilka postow i watkow i jednego poleconego o otrzymam punkty?
#12
Napisz bardziej zrozumiale.
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
#13
Pewnie chodzi mu o to, że teraz ma:
Liczba punktów: 0
Liczba postów: 42
i czy za te 42 posty dostanie pkt.
Przynajmniej ja tak zrozumiałem :)
#14
Jesli mam na chwile obecna napisane 14 wątków i Poleconych użytkowników: 1 a one byly napisane przed wprowadzeniem "Narody" to dostane punkty za nie czy punkty bede dostawal od wprowadzenia Nagród

tak o to i jeszcze proponuje zeby w nagrody dodano tez Menu flash co sa w dodatkach www

bo widze ze Lucyfer ma juz "Liczba punktów: 263"
#15
Punkty naliczane są od momentu wprowadzenia systemu nagród. Wcześniejsze posty i inne czynniki mające wpływ na punktowanie nie będą brane pod uwagę. System nie działa wstecz i nie ma takiej możliwości działania.
#16
A kidy dostane punkty? Bo napisalem nowy temat i posty i nadal mam 0 punktów

http://odjechani.com.pl/Thread-Mamed-Kha...na-Najmana
#17
enrique97 napisał(a):A kidy dostane punkty? Bo napisalem nowy temat i posty i nadal mam 0 punktów
Odsyłam do pierwszego postu.
#18
Niech system podziała, a jak będzie sprawny to pewnie się przyda. Być może jeszcze trwają pracę, bo zauważyłem, że przez ostatni czas raz się zmniejszają, raz zwiększają... Tak czy inaczej fajny pomysł. Ok
#19
swordancer napisał(a):zauważyłem, że przez ostatni czas raz się zmniejszają, raz zwiększają...
Piszcie konkretnie. Kiedy to zauważyłeś, u kogo i jakie ilości wchodzą w grę.

Nie powinno być takich anomalii. Zgłaszajcie tu wszelkie obserwacje systemu.
Pamiętajcie, że jak usuniecie swój wątek, albo skasuje go moderator, punkty zostaną odjęte.
Podobnie w przypadku przeniesienia posta do kosza lub do działu w którym nie ma naliczania punktów.
#20
Zaobserwowałem to jakieś 1,5 tygodnia temu. Parę razy użytkownicy raz mieli ponad 100, raz kilkanaście i u mnie było podobne. Teraz przestałem zwracać na to uwagę i nie powiem czy dalej tak jest. W tym samym czasie miałem też problem z chomikuj.pl i pewną wtyczką w przeglądarce, a możliwe, że wady tej wtyczki sięgały i poza chomikuj. Postaram się obserwować punkty i zobaczę, czy problem nie leżał po mojej stronie.


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Question Ujemne punkty reputacji Szymon 12 4 661 03.03.2013, 11:41
Ostatni post: Suicider

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości