Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Najbardziej wciągająca gra dla was w jaką graliście?
#31
Heh, w dużo gier to się grało... zacytuje tytuły tylko najfaniejszych :D
Pierwszą grą która mnie wciągnęła była to Final Fantasy VIII na PS1, tak mnie wciągnęła za młodych lat że skończyłem i rozpozcęłem ją znowu z 4-5 razy :D
na PS1 pamiętam też wciągały mnie wyścigi w grze Gran Turismo :D
Potem to się grało w GTA San Andreas, Vice City i ostatnio też w IV... wciąga, ale po czasie staje się monotonna...
Warto polecić też Dragon Age I i II, i wszystkie Assassin`s Creed-y
Z wyścigowych bardzo mi się podobała Need For Speed Hot Pursuit [limited edition]
Grałem też we wszystkie Fify od 1998 do 2012 hehehehe dla amatorów piłki nożnej fajna gra
Z wojennych grałem w różne Call of Duty i Battlefield-a, nie wciągnęły mnie za bardzo, lecz i tak polecam :D
Z takich bardziej online to podobały mi się Cs 1.6 i Crossfire, ten ostatni nawet spodobał mi się więcej niż Cs, zagrywam czasami
A z browsergamów to grałem w:
Xhodon - zaczyna się fajnie, po paru miesiącach staje się monotonne
Footballteam - wciągnęła mnie na rok/dwa, fajnie było ale w końcu się znudziło
DarkOrbit - strasznie mnie wciągnęła też na rok/dwa, lecz po czasie zdajesz sobie sprawy że nie masz szans z tymi co mają premium i wydają na to pieniądze
Urban Rivals - strasznie fajny browsergame, jest to karciana gra, i musze powiedzieć że bardzo mnie wciągała, przestałem w nią grać bo podarowałem wszystko to co miałem koledze (żałowałem tego potem) :D
TopEleven - bardzo prosta gra menagerska, polecam, wystarczą 3/4 kliki dziennie i pewnie dla tego wciąż w to gram
Plemiona - gram w to od 5/6 lat z przerwami, ostatnia przerwa była 2 lata temu... nigdy mi się nie nudzi... fajni ludzie... fajna gra...w aktualnym swiecie jestem w Top10 :D

No a tak to najbardziej to mnie wciąga gra w Pokera (online) :D
[Obrazek: 30829.png]
  Odpowiedz
#32
Najbardziej wciągająca gra powiadasz ? ^^
Wiele takich jest . :3

Najbardziej lubię :
- Fifa 12
- Portal 2
- GTA - oczywiście, uwielbiam grać. Wszystkie części . ^^
- Combat arms
- Counter Strike

Już dawno nie grałam, ale też są fajne :
- Rollercoaster Tycoon 3
- Worms 3D
- Gothic
  Odpowiedz
#33
CS.16 od 2000 roku grałem to stara historia ale długoletnia..

Gra na którą trafiłem chcąc sobie postrzelać to Wolfenstein - Enemy Territory.
Chyba najlepsza darmowa gra tego typu z powodu iż twórcy nie skończyli gry,
mieli jakieś problemy itp.. więc udostępnili tryb multiplayer on-line za darmo.
Sam jestem zdziwiony, że mnie tak wciągnęła.
  Odpowiedz
#34
Od 2007 roku do 2010 grałem w Gta San Andreas Multiplayer ;) ... teraz nie mam na to czasu ;p ... Najbardziej wciągającą grą według mnie jest Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier ;)) Jest lepsza od Call of duty, gdyż widać postać ;) i można robić fajne akcje ;)... Gra zawiera doskonale według mnie dopracowaną grafikę i weryfikowany poziom gry, dzięki czemu gra nie jest banalna ani trudna tylko neutralna ;) POLECAM :D
  Odpowiedz
#35
Gta San Andreas było dla mnie świetną gierką, z którą się męczyłem, aby ukończyć 100% gry. :D
  Odpowiedz
#36
Teraz już prawie w nic nie grywam, ale pamiętam jak jako dziecko dostałam od brata grę Setllers II Złota Edycja... Rodzice chcieli go później zamordować, bo nie dało się mnie oderwać od komputera. Naprawdę uwielbiałam tę grę. :)

Wciągnęły mnie jeszcze Simsy, z tym, że tam zawsze kodami nabijałam sobie kasę, meblowałam dom i mi się nudziło. ;)
  Odpowiedz
#37
(05.07.2012, 14:05)MissFuneral napisał(a): Wciągnęły mnie jeszcze Simsy, z tym, że tam zawsze kodami nabijałam sobie kasę, meblowałam dom i mi się nudziło. ;)

Ja podobnie . xd .
Czasami jeszcze pogrywam w simsy z moją 7-letnią kuzynką . :P
  Odpowiedz
#38
Hehe ja tylko w Sims 2 grałem z dodatkami ;) uważam, że druga część simsów jest zajefajna ;) ale to krótko około 2 miesiące tylko grałem... potem już mi się znudziły ... Bardzo lubiłem w dwójce takie nagłe rodzenie dzieci ;p hehe i śmierć 1człwoieka ;p hahaha :D
  Odpowiedz
#39
Dla mnie najbardziej wciągające gry z robudowaną fabułą single to:
GTA San Andreas
Brothers in Arms - Hell's Highway
Risen 2: Mroczne Wody (najlepsze RPG w jakie grałem)
TESV: Skyrim
Saga Assasin's Creed

Za to gry, które najbardziej mnie wciągnęły w multi to:
Battlefield 3
League of Legends
Fifa 12
  Odpowiedz
#40
Chyba CS Source i CS 1.6 ,''trochę'' czasu przy nim zeszło hehe
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Red Dead Redemption 2 - najpiękniejsza nudna gra w jaką grałem Swordancer 2 1 951 05.09.2020, 11:14
Ostatni post: Swordancer
  Jaką grę polecacie na laptopa? Gospodarz 5 2 555 15.07.2013, 11:32
Ostatni post: Gospodarz
  prisonwars.pl - graliście? Davvid 1 1 726 24.01.2013, 21:38
Ostatni post: VanPure
  Jaką piłkę nożną polecacie? adam-as 3 2 917 01.11.2012, 21:55
Ostatni post: HBO2-HD
  Jaką gre polecacie? Imcoran 0 2 779 05.12.2011, 09:23
Ostatni post: Imcoran

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości