Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Najdroższe. Najlepsze. Wymarzone rowery
#1
Cytat:Górski, miejski, kolarka. Prawdopodobnie każdy ma w domu jakiś rower, który uwielbia. Może nie najpiękniejszy, może nie najdroższy, ale własny. A jak wyglądają rowery nietypowe, drogie albo po prostu nie z tego świata? Spójrzcie na nasz tekst. Pokazujemy w nim prawdziwe rzeźby, rowery społecznościowe czy maszyny przypominające myśliwce stealth.

[Obrazek: z12118123Q,Audi-E-bike.jpg]

Odważny eksperyment firmy Audi. Elektryczny rower nie tylko do jazdy miejskiej, ale i sportu czy wykonywania trików. E-bike posiada ramę z włókna węglowego (1,6 kg.) oraz koła z plastiku wzmacnianego włóknem węglowym. Do tego dochodzi akumulator litowo-jonowy wbudowany w ramę i... komputer pokładowy.

Ten ostatni połączony jest z ekranem dotykowym, na którym wyświetlana jest prędkość, przebyta odległość czy poziom naładowania baterii. Komputer pokładowy zapisuje też sekwencje wykonanych trików, a po podłączeniu do niego smartfona może wysyłać nagrywane pliki wideo bezpośrednio do sieci. W rowerze Audi zamontowano nawet antenę zintegrowaną z przednią linką hamulcową. Umożliwia ona "spięcie" smartfona w sieci WLAN. W internecie jest też dostępny specjalny program treningowy z elementami grywalizacji.

Maszyna dzięki silnikowi rozpędza się do 80 km/h i może na nim przejechać od 50 do 70 kilometrów. Posiada nawet takie drobiazgi jak diody LED zastępujące światła z przodu i tyłu roweru. Cena E-bike'a nie została ujawniona.

[Obrazek: z12118138X.jpg]

Ciekawe ile takie cacko kosztuje :D
[Obrazek: 30829.png]
  Odpowiedz
#2
(22.07.2012, 17:50)lupastro napisał(a): Ciekawe ile takie cacko kosztuje :D

Zapewne tyle co samochód.
Poza tym to siodełko (jeśli to jest siodełko) to jest jakaś kpina. Może rowerek nadaje się do ewolucji, ale na pewno nie do jazdy.
  Odpowiedz
#3
Tylko wątpię czy to siedzenie jest komfortowe. Pewnie wrzyna się w ....

Później dzieciaki będą takie na komunię dostawać :D
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#4
Podoba mi się , ale siedzonko jest do .. . Na urodziny będą dostawać :D jako prezent .
  Odpowiedz
#5
Najdroższe, nie zawsze najlepsze...
Ja bym tego nie kupił, nawet nie wiem czy by mnie stać było :D
  Odpowiedz
#6
czasami okazuje się że najdroższe zawodzi. Ale jak czytam opis to okazuje się że fajny rowerek. Włókno węglowe (lekki i szybki). Ta technika w tym wieku idzie w bardzo dobrym kierunku ale też nie najlepszym :]
Popieram was. Siodełko nie wygląda najlepiej
[Obrazek: Polsat_Film.jpg]
!!!!! Zapraszam. Wszystkie filmy są posegregowane !!!!!
  Odpowiedz
#7
Wygląda super pewnie bardzo dobrze się jeździ tylko takie siodełko jeśli można to w ogóle tak nazwać będzie wpływać na płodność i może przyczynić się nawet do całkowitej bezpłodności u facetów nie wiem jak tam u kobiet :D

A cena takiego "cacka" pewnie będzie w granicy kilkunastu- kilkudziesięciu tysięcy.
  Odpowiedz
#8
Niee ja bym na to nie usiadła :D Wolę już mój stary rower. Chociaż opis ciekawy... 1,6kg, komputer pokładowy. Ciekawa rzecz ten akumulator, ale z drugiej strony- co to za frajda jeździć z akumulatorem? Zakładam, że amortyzacja też jest niczego sobie...
  Odpowiedz
#9
Zaciekawiło mnie to siodełko... Komfortowe na pewno nie jest, ale strasznie też być nie może.


Jakiś Gość z sfora.pl napisał(a):siodełko jakbyś nie zauważył podnosi się z ramy, po prostu na większości zdjęć jest złożone - na jednym ze zdjęć widać gotowe do jazdy


[Obrazek: 2b53a085b2bb3969e6227a59fb269d13.jpg]

[Obrazek: audiebikewortherseeconcept20122.jpg]
  Odpowiedz
#10
To na pewno nie jest wygodne. Ale coś za coś. Nie można mieć wszystkiego. Trzeba przyznać, że bardzo fajny design.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości