Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Nie kończąca się historia...
...Trafili do izby wytrzeźwień a następnie...

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedz
Spotkał człowieka kabanosa, który ukrył się w popcornie jej dziewczyny, dziewczyna łapiąc za kabanosa schowanego w popcornie została przez niego przeniesiona do Świata Popcornianego, i pierdzielnęła basem robiąc wir miecza, który zniszczył kabanosa i jego brata kiełbasę II. Potem pojawił się posterunkowy i zamknął ich razem z .....

Od razu John musi być zryty. Zwaliłeś, zawiodłem się na tobie :D On ma po prostu dobrą wyobraźnię :P
  Odpowiedz
...Justinem Bieberem, który kolejny raz trafił za kratki za jazdę po alkoholu. Długo tam oczywiście nie posiedzi, ale dla umilenia wszystkim czasu zaproponował prywatny koncert....

buahahaha :D
Free Your Mind!
  Odpowiedz
Jak Ja sobie przypomnę człowieka kiełbasę i jak to teraz czytam, to ze śmiechu nie wyrabiam Haha

...Policjanci weszli do celi i uciszyli Bibera, fakt ten wykorzystał człowiek Kiełbasa, który bez chwili zastanowienia zaczął uciekać z więzienia, Po szaleńczej gonitwie w korytarzu doskoczył do drzwi i...
  Odpowiedz
..I zderzył się w drzwiach z seksowną blondyną, która zaczęła uciekać z krzykiem. Wtedy niebo pękło i...
  Odpowiedz
...Przyszedł Jezus w glanach, bo czasy są ciężkie, mówiąc:...
  Odpowiedz
.."Czołem, małe skurw*syny! Czas na..."
  Odpowiedz
..."Co dzieje się tó?"
Uciekająca blondynka przystanęła, bo domyśliła się, że to nie jest Jezus, tylko..
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
...Współczesny hipster popierdzielający po wodzie i robiący głośnie: "MUUUUUUUUUUU" Dziewczyna widząc to, powedziała...
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Twoja niesamowita, wymyślona historia! Swordancer 6 1 660 17.02.2016, 21:29
Ostatni post: Ełdef

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości