Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Niebezpiecznie na odskok.pl?
#11
Ja mam tam konto :O
Chyba trzeba usuwać :O
  Odpowiedz
#12
Odskok.pl jest w pełni bezpieczne.
Kiedyś dużo z niego korzystałem, teraz niestety nie znajduje już na niego czasu.

Mały offtop.
Ciekawi mnie tylko czy reklamowanie innych for internetowych nie jest zabronione,
na forum. Przynajmniej tak czytałem w regulaminie.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#13
Też mi się wydaje, że tam jest bezpiecznie. Używam Kasperskiego i gdyby coś było nie tak to by wył jak dziki (jak to ma w zwyczaju). A tu cisza.

(21.07.2012, 16:48)Sebastian napisał(a): Ciekawi mnie tylko czy reklamowanie innych for internetowych nie jest zabronione,
na forum. Przynajmniej tak czytałem w regulaminie.

To jest raczej antyreklama. :D
  Odpowiedz
#14
(21.07.2012, 17:08)scarab napisał(a): Też mi się wydaje, że tam jest
To jest raczej antyreklama. :D

Reklama czy antyreklama dalej pozostaje jakimś sposobem promowania.
Ale być może masz racje, nie będziemy już w to wnikać :P.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości