Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Niedziałający napęd DVD.
#1
Witam serdecznie. Mam napęd DVD marki LG. Jest z nim mały problem, gdyż wszystko otwiera się i zamyka pięknie. Chodzi o to, że nie ma jego sterownika w menedżerze urządzeń i na liście napędów w moim komputerze. W tym związku, nie czyta również płyt ani DVD, ale również i CD. Ktoś może wie co się stało ? Myślę, że to polega na usunięciu sterownika... Kiedyś, jak byłem mniejszy, bawiłem się Deamonem i możliwe, że tak to się zakończyło ...
  Odpowiedz
#2
Po pierwsze podaj więcej informacji odnośnie napędu.
Abyśmy mogli dobrać sterowniki ze strony producenta.

Po drugie sprawdź czy ustawiłeś go na master czy slave.
Podejrzewam, że masz już jakiś inny napęd zainstalowany
więc zworkę powinieneś ustawić na slave.
  Odpowiedz
#3
A jak to ustawić ?
  Odpowiedz
#4
Panel sterowania, urządzenia, sterowniki to gdzieś tu.
łɐʍoɹıʍɐz ʇɐıʍś ʎłɐɔ
  Odpowiedz
#5
VanPure napisał(a):A jak to ustawić ?
Domyślam się, że chodzi Ci o zworki.
Wyjmij napęd z komputera lub przynajmniej odłącz zasilanie.
Z tyłu znajduje się takie lub podobne gniazdo do ustalania kolejności.

Zobacz na screenie:
[Obrazek: zworki-1344161665.jpg]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości