Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Niesamowite malowidła 3D na naczyniach!
#1
Zdumiewające, chciałbym mieć w domu taką zastawę! To dzieła singapurskiego artysty Kenga Lyea!

[Obrazek: 5wd9CmX.jpg]
[Obrazek: Y20ysLv.jpg]
[Obrazek: N3sbCcN.jpg]
[Obrazek: kd2PFUx.jpg]
[Obrazek: Ee69WCy.jpg]
[Obrazek: dvqliu7.jpg]
[Obrazek: 4Ag1Rq4.jpg]
[Obrazek: x9bQAhB.jpg]

Extra!Brawo
  Odpowiedz
#2
Mogłeś chociaż nie pisać, że "Extra!", bo co ja teraz mam napisać Auc.
Ta ośmiornica na pierwszej fotce, też namalowana? :OO Niesamowite.

Jednak nie wiem czy bym chciał jeść z takiej zastawy. Za bardzo realistyczne. ;)
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#3
Też namalowana.

Trzeba mieć ogromny talent, bo nawet na zdjęciu prawdziwa kałamarnica nie wygląda tak realistycznie jak ta namalowana na tym talerzyku. I zjedz tu sobie coś z takiego talerza gdzie kałamarnica obślizgła leży. Haha Nie no takie rzeczy to tylko na półkę w charakterze ozdoby.
  Odpowiedz
#4
Podziwiam ludzi, którzy potrafią robić takie rzeczy.
Jak dla mnie to najtrudniejsza sztuka tak malować, tak realistycznie.
Wszystko takie idealne :)
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#5
Moment to jest namalowane?
Wow, musiałem się parę razy przyglądać i jak dla mnie to rybki pływające w kubku a nie malowidło.
Wielkie graty za autora, czy owe naczynia można gdzieś zakupić, w jakiej cenie.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#6
Gdybym nie przeczytał, że są to malowidła, nadal pewnie zastanawiałbym się, po co ktoś trzyma ośmiornicę w wielkim półmisku... Wielkie brawa dla autora. Niezwykła sztuka.
  Odpowiedz
#7
Kurde, a ja jak to na mnie przystało nie przeczytałem wstępu sworda. No i patrze, lukam. Coś tu jest nie tak. Po co ryby w takim naczyniu? A ośmiornica? Kto mądry trzyma ośmiornicę w półmisku. Mysli
Heh Brawa dla autora. Szkoda, że nie można dać mu reputki Haha
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Niesamowite maszyny rolnicze - Zapraszam serdecznie. Gospodarz 0 820 14.11.2013, 17:08
Ostatni post: Gospodarz
  Niesamowite zdjecie :) Mesajah 10 3 013 11.11.2013, 20:09
Ostatni post: tunio001

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości