Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


No hej hej
#1
Wybaczcie, ale podaruje sobie podawanie szczegółowych danych osobowych i przejdę od razu do rzeczy. Mam 25 lat, jestem z Warszawy, ale miłość porwała mnie na drugi koniec Europy i mieszkam na piekielnie słonecznej wyspie. Trochę mi nudno na obczyźnie, więc szukałam forum wielotematycznego, żywego, żeby powymieniac się poglądami, poznać coś nowego itp. itd. Oczywiście na ile moje małe dziecko pozwala mi na chwilę wytchnienia ;)
Piszę z telefonu i nie zawsze wylapię błędy autokorekty za co z góry przepraszam.
Interesuję się historią, let's say socjologią, psychologią i kryminologią. Moim hobby jest poznawanie kultur jak i nauka języków obcych. Ofc lubię czytać książki i grać w gry (te na kompa, bo konsoli się jeszcze nie dorobiłam).
Cóż więcej mogę o sobie napisać?
  Odpowiedz
#2
Witaj
Jak ta piekielna ciepła wyspa się nazywa?
  Odpowiedz
#3
Samo południe Europy, przez morze do Syrii, Cypr :)
Na nasze standardy lato trwa tu nadal, ale w porównaniu do pogody sprzed dwóch miesięcy teraz naprawdę można normalnie oddychać.
  Odpowiedz
#4
Cześć:) Jakie książki lubisz czytać? Masz ulubionego autora?
  Odpowiedz
#5
Witamy :)
  Odpowiedz
#6
(11.11.2017, 13:19)rika napisał(a): Jakie książki lubisz czytać? Masz ulubionego autora?
Przede wszystkim te związane z kryminologią i komparastyką kultur prawnych. Nie mam ulubionego autora, ale jest kilku takich, których darzę szacunkiem i po pozycję tych autorów sięgam w ciemno np. Brunona Hołysta, śp. Michała Kuleszy, który moim zdaniem wyprzedzał myślą swoje czasy (w Polsce, bo w Europie to standard) i współpracującego z nim Dawida Sześcilly. Jest tych autorów więcej, niestety przeprowadzając się nie mogłam wziąć wszystkich książek (eBooki ftw).
  Odpowiedz
#7
Również witam w naszych skromnych progach :) Masz bardzo ciekawy nick... Zdradzisz nam jego sekret? :)
  Odpowiedz
#8
Witamy ciepło. :)
  Odpowiedz
#9
(17.11.2017, 22:07)da Vinci napisał(a): Również witam w naszych skromnych progach :) Masz bardzo ciekawy nick... Zdradzisz nam jego sekret? :)
Mój nick oznacza... Małpkę :)
  Odpowiedz
#10
Małpka, kreatywnie :)
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości