Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Nowe rangi na forum - eksperyment
#31
Wiem, ale ja uważam, że internetem nie da się zaspokoić potrzeb dialogu, traktuję to jak odrębną dziedzinę, gdzie czasem trzeba coś skrobnąć, by zostało na dłużej, m.in. dlatego mnie facebook nie przekonuje.
  Odpowiedz
#32
Spełniłem wymagania na "weterana" a rangi ciągle nie ma.
  Odpowiedz
#33
Wybacz, był błąd w poście, liczba poleconych dla weterana, to 2.
  Odpowiedz
#34
Spełniam warunki by być mieć rangę "Weteran" i niestety nie widzę  ukrytego działu, który według założeń powinienem widzieć. Myślę, że może przyczyną (błędem) jest to, że mam rangę junior moda i jakoś system kuleje z tego powodu. Blaszkę juniora dostałem jeszcze przed tym, gdy nie spełniałem warunków do rangi weterana.

Więc jak z tym jest? bo poza JTech mam te same działy, które miałem od początku.

  Swordancer: Przyjaciel stoi wyżej niż Weteran, masz lepsze profity.

Mi się zawsze kojarzyło, że Weteran jednak powinien stać wyżej w hierarchii (jakby to nazwać). Obecnie mamy dwóch weteranów i kilkunastu przyjaciół. Moim zdaniem powinno być na odwrót. Wygląda to tak, że łatwiej dostać rangę przyjaciela, niż weterana a wcale tak nie jest. Trudnej przecież analogicznie dostać się do grupy dwóch osób, niż tam gdzie jest ich sporo więcej. Tak można zestawić ze sobą członków obu grup.

W sumie to trochę inaczej ta ranga powinna się nazywać. Weteran to osoba jak sama nazwa wskazuje z dużym stażem, ze sporym doświadczeniem, w tym przypadku z rejestracją na forum przynajmniej kilka lat temu. Obecnie rangę można zdobyć będąc na stronie kilka miesięcy, bo jest taka możliwość praktycznie. Ja więc widzę inną nazwę dla rangi, np. Bywalec, VIP, Aktywny.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#35
Zobaczę w tyg co jest grane.
  Odpowiedz
#36
Dobra. A co do obecnej nazwy grupy?
Obecnie wygląda to trochę dziwnie, tj. pisałem wyżej.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Automedia na forum Swordancer 3 2 410 28.03.2017, 22:51
Ostatni post: Swordancer
  Nowa szata graficzna forum Swordancer 0 2 199 19.03.2017, 19:41
Ostatni post: Swordancer
  Potenjalny wyciek danych z forum i innych stron internetowych - Cloudflare Swordancer 0 2 360 27.02.2017, 13:36
Ostatni post: Swordancer
  Którego stylu forum używasz? da Vinci 24 10 190 19.02.2017, 14:00
Ostatni post: Nieśmiertelny
  Aktualizacja forum do wersji 1.8.9 Swordancer 1 2 252 31.12.2016, 21:19
Ostatni post: amb00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości