Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Nowe zegarki i macbooki od apple
#1
Co sądzicie o nowych zegarkach i macbookach od apple?
[Obrazek: oolYLpz.png]
  Odpowiedz
#2
Rozpisz się bardziej a nie jedno zdanie bo pewnie większość tak jak ja nawet o nich nie słyszała :P
[Obrazek: 7HOfJI1.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#3
... a no tak polacy...
Apple - taka firma produkująca sprzęt premium, tak?
Ma jakieś tam ajfony, macbooki itp, nie ważne.
Była dzisiaj konferencja... oczekiwana od ponad pół roku... przez dosłownie wszystkich... (nie polaków).
Zaprezentowano na tej konferencji m.in zegarki za 500-1000 dolarów, czy nowego macbooka, za ponad 1200.
Dodatkowo podwyższono ceny nowych iphonów o około 10%.
Tyle.
Zegarki do zobaczenia standardowo na apple.com
[Obrazek: oolYLpz.png]
  Odpowiedz
#4
Jakość nigdy nie lubiłem produktów od Apple ze względu na niezbyt dobry stosunek możliwości do ceny.
  Odpowiedz
#5
Cena dla mnie za duża ale jak bym miał wystarczająco dużo pieniędzy to na pewno coś z tej firmy bym kupił bo ogólnie np.Iphone bardzo mi się podoba.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Prawo Jazdy 2012 - nowe reguły. Karol 7 3 353 28.09.2012, 19:43
Ostatni post: Diablo09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości