Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Nowy BOT do chomikowych rozmów
#1
Ostatnio zauważyłem nowy bot do wysyłania wiadomości na chomikuj



Bot znajduje się na stronie http://chomik-messenger.cba.pl/ gdzie można go kupić w folderze sklepik. Z tego co wiem każdy bot ma licencje tylko na jedno konto na chomikuj wiec nie będzie go można sprzedawać.
  Odpowiedz
#2
To jeszcze mam za takie badziewie płacić? To już z deka przesada i woła o pomstę do... no właśnie do kogo?

Małe i badziewne nie wiadomo co i nie wiadomo czy działa i mam za to płacić.
Koleś oficjalnie sprzedaje nielegalne oprogramowanie? Super.
Ciekawe jak daleko się jeszcze posunie :-D ? Będzie rozdawał ulotki na ulicy?

Dodano po chwili:
Ja pierniczę to badziewie kosztuje aż 25zł toż to równowartość miesięcznego abonamentu za internet.
Jeszcze koleś napisał że to już ze zniżką 30% a po promocji będzie kosztować 32,50 zł.
Toż to już przesada żeby nielegalne oprogramowanie kosztowało aż tyle.

Dodano po chwili:
No chyba że ktoś mi przedstawi realne dowody na to że BOT to program w pełni legalny i że jest to "tylko" prosty "chomikowy komunikator".
  Odpowiedz
#3
Nie wiadomo czy to w ogóle dobrze działa a gościu chce to sprzedać za 25zł.............Po prostu rozbój w biały dzień :D
  Odpowiedz
#4
Co do samej sprzedaży programy jeśli jest on działający to nie jest nielegalny, spam jako taki też jest nielegalny a sprzedaż programów do masowego wysyłania maili jest legalna.
Autor programu ma prawo czerpać z niego zyski ponieważ pobiera opłatę nie za sam program ale za czas poświęcony na stworzenie programu.
Co do ceny to jeśli ten bot działa (a pewności nie mam) to wcale nie jest to wysoka cena, ja taki program który by sprawdzał i przepisywał captcha oraz wysyłał dodatkowo PW wyceniłbym na co najmniej 50 zł.
  Odpowiedz
#5
SPAM to SPAM a tutaj mamy do czynienia z programem rażąco łamiącym regulamin portalu chomikuj.pl i dodatkowo owe łamanie (omijanie) zasad portalu jest wymienione w opisie tego programu. Program przyczynia się do łamania zasad panujących na portalu chomikuj.pl a co za tym idzie może być powodem zamknięcia (zbanowania) konta na tymże portalu.

PS. Jeżeli się mylę to proszę Tonego o poprawkę (tylko nie właź mi na ambicję ;) ).

PS: Rozumiem to gdyby był to program bezpłatny (undergroundowy) ale za łamanie przepisów nie będę płacił nie ma mowy.
  Odpowiedz
#6
Sam program nie łamie regulaminu, regulamin łamie osoba która go używa na chomiku w celu spamowania.
Samo napisanie programu do łamania regulaminu portalu chomikuj.pl nie jest łamaniem tegoż portalu, dopiero użycie programu przez osobę/by które program zakupią jest łamaniem regulaminu.
Informacja o tym iż program "omija" zasady portalu chomikuj.pl jest dodatkowo na korzyść autora programu ponieważ informuje on tym samym, że program łamie regulamin portalu chomikuj.pl więc kupujesz go tak na prawdę na własną odpowiedzialność (wiesz co program robi i jakie mogą być konsekwencje jego używania).
  Odpowiedz
#7
OK. Kumam o co biega. No i zgadzam się z Tobą.
  Odpowiedz
#8
Cóż to nie mój bot ale wiele już ludzi go kupiło i sobie chceli ze jest naprawdę świetny, z tego co pisze na stronie beda czeste aktualizacje i bota nie bedzie mozna sprzedawac poniewaz jest tylko na dane konto
  Odpowiedz
#9
Czyli ogólnie możemy nabyć program Chomik messenger pro, ale nie możemy go używać na chomikuj.pl ? pytam bo niewierze że portal chomikuj blokuje takie konta nie chce podawać przykładów nazw chomików, ale ile razy wchodzę na jakiegoś chomika to w rozmowach chomikowych o tej samej godzinie reklama danego chomika. Więc dlaczego ja mam poświęcać np 1h by wysłać określoną ilość reklamy w RCh skoro mogę to samo zrobić w 10 minut...
[Obrazek: sygna4-1380474153.png]

Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.


  Odpowiedz
#10
To jak każdy będzie tego używał to już nikt na chomika nie wejdzie... Bo jak ktoś reklamuje to zajrzy jeszcze do tego i tego a teraz nic
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowy bug na chomikuj Robotox 2 1 793 27.08.2014, 00:11
Ostatni post: Mychaty
  Bot do chomikowych rozmów - który wybrać? Negr 51 15 794 24.09.2012, 08:08
Ostatni post: BDG
  Masowe usuwanie aukcji chomikowych punktów na Allegro. pawel4325 36 13 275 11.09.2012, 21:27
Ostatni post: pawel4325
  Darmowe reklamy w chomikowych rozmowach. Moto-Rider 6 3 217 24.07.2012, 09:25
Ostatni post: Moto-Rider
  Nowy Bot WazzUp 29 8 551 08.07.2012, 22:12
Ostatni post: Diablo09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości