Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Nowy wygląd na Allegro
#11
Kilka minut temu wszedłem na główną stroną allegro, aby przejść na dział "Okazja Allegro", aby sprawdzić, cóż nam w promocyjnej cenie oferują sprzedawcy. Ku mojemu zaskoczeniu zobaczyłem stronę główną w całkiem innym wystroju. Co sądzicie o nowej szacie graficznej ? Wg mnie beznadziejna.
  Odpowiedz
#12
Już dawno była ta szata ggraficzna... na początku też mi się wydawało że jest taka sobie, lecz po przyzwyczajeniu do nowego skina trochę mało funkcjonalny wydaje się stary ;)
  Odpowiedz
#13
Temat był już poruszany, w przyszłości radzę używać przycisku szukaj.
Zobacz tutaj:
http://odjechani.com.pl/Thread-Nowy-wygl...na-Allegro
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#14
Nowy styl to bardziej na tablety, komputery dotykowe, a nie normalne... no ale cóż, świat się zmienia.

Gorzej dla osób starszych które korzystały z Alledrogo bo mogą mieć na początku problemy, ale pewnie tak jak większość z nas (jak nie wszyscy) wkrótce się przyzwyczają do tego i będzie tak jak dawniej! :>
  Odpowiedz
#15
Moim zdaniem bardzo ładnie teraz wygląda, częściej ludzie będą zaglądać na stronę :)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#16
Jak dla mnie litery większe ale wygląd gorszy. Stary styl był ładny i przejrzysty wszystko było widać na pierwszy rzut oka. A teraz trochę gorzej. Choć powiem że dziś oglądałem pewne rzeczy na allegro i nawet nie zwróciłem uwagi na wygląd szło mi dobrze. Więc myślę że nowy styl nie jest zły ja na to wychodzi już się do niego przyzwyczaiłem :)
  Odpowiedz
#17
Tyle naładowali że nie wiadomo na czym oko zawiesić dla jednych lepiej dla innych gorzej czyli to co zwykle

Wysłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
  Odpowiedz
#18
ten nowy wygląd jest jak dla mnie beznadziejny a raczej stary widok wkrótce zostanie wyłączony (chociaż mam nadzieje że nie :P)
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#19
Kwestia przyzwyczajenia... Podobnie było z YouTube. Wszyscy z początku narzekali, teraz nikt nie pamięta o starym wyglądzie.
  Odpowiedz
#20
Buhay napisał(a):Podobnie było z YouTube. Wszyscy z początku narzekali, teraz nikt nie pamięta o starym wyglądzie
To ja jestem dziwnie pamiętliwy :D
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Reklamowanie ofert z Allegro pawel4325 3 1 260 16.12.2016, 00:49
Ostatni post: Dennijs
  Oszustwo allegro na 600 zł jaka kara? pandokti 3 3 445 10.01.2014, 20:16
Ostatni post: Olka
  Europa w Nowy Rok WazzUp 7 2 918 04.01.2014, 15:28
Ostatni post: WazzUp
  Tworzymy nowy Kodeks Obywatelski Vilandra 5 2 019 03.11.2013, 20:56
Ostatni post: Kaiselin
  Kumpel wisi kase za wystawiane aukcji na allegro. pandokti 26 6 095 07.10.2013, 23:37
Ostatni post: pandokti

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości