Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Nowy wygląd na Allegro
#21
Z tego co zauważyłem od kilku dni nie można powrócić do starego wyglądu oznacza to że projekt
otrzymał status FINAL - czyli nie mamy nic do gadania.

Przyznam że nowy wygląd jest najlepszy w rozdzielczości 1080p, na mniejszych zaczyna
działać efekt "nadziadania". Musimy się przyzwyczaić i tyle.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#22
no potwierdzam :( Ale na fb żeby nie widzieć osi czasu u nikogo tylko mieć stary widok zainstalowałem taki dodatek i działa u mnie już od wakacji ;D Może na allegro też takie będzie :)
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Reklamowanie ofert z Allegro pawel4325 3 1 260 16.12.2016, 00:49
Ostatni post: Dennijs
  Oszustwo allegro na 600 zł jaka kara? pandokti 3 3 444 10.01.2014, 20:16
Ostatni post: Olka
  Europa w Nowy Rok WazzUp 7 2 918 04.01.2014, 15:28
Ostatni post: WazzUp
  Tworzymy nowy Kodeks Obywatelski Vilandra 5 2 019 03.11.2013, 20:56
Ostatni post: Kaiselin
  Kumpel wisi kase za wystawiane aukcji na allegro. pandokti 26 6 095 07.10.2013, 23:37
Ostatni post: pandokti

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości