Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


O czym zwykle zapominasz?
#1
W dzisiejszych czasach, człowiek nie jest zdolny do zapamiętania wszystkiego - urwanie głowy w pracy, problemy w swoim życiu.
Są na to lekki, ale nie wiadomo czy skuteczne w 100%.
Mi się zdarza czasami zapominać o pewnych rzeczach, ale później sobie przypominam;)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#2
Ja ciągle o czymś zapominam. Mam świetną pamięć - tylko że krótką.
Nie potrafię zapamiętać mało ważnych dla mnie faktów, plotek i innych bzdur.
Często mam tak że ni cholery nie mogę przypomnieć sobie tego co ktoś mówił mi poprzedniego dnia.

Jeśli ktoś zna dobry sposób na poprawę pamięci, chętnie poczytam.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#3
Zapamiętuje jedynie głupoty, a mądrzejszych rzeczy nie, w ogóle tacy już stworzeni jesteśmy.
Pamiętamy jedynie te złe rzeczy, jak ploty i głupoty, a tych mądrzejszych jakoś trudno nam zachomikować w głowie.
O czym zwykle zapominam? ee... gdy jestem podenerwowany na sprawdzianach i walczę o jakąś ocenę, to chyba wtedy. Stresuje się bardzo i to pewnie przez to. Niekiedy udaje przed znajomymi, że nie pamiętam jakieś gafy, chociaż tak nie jest.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#4
Paweł ja właśnie mam odwrotnie, nie pamiętam bzdur natomiast rzeczy dla mnie ważne nigdy mi nie umykają. Mamy więc totalnie odwrotnie.

Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#5
Najwyraźniej myślałem o jednym, a napisałem drugie. Często tak mam, poprawione ;)
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#6
Ja najczęściej zapominam o odrobieniu lekcji lub nauczeniu się do sprawdzianu/kartkówki. Gdyby nie to bym miał od razu dużo lepsze oceny:D
  Odpowiedz
#7
Zwykle zapominam tylko rzeczy, które chcę zapamiętać :D Mam na myśli wszelkiego rodzaju pojęcia, których uczę się na sprawdziany, daty... Mam również duży problem z zapamiętywaniem imion i nazwisk ludzi. I to naprawdę jest problem, bo czasami rozmawiam z kimś i wiem, że już mi się przedstawiał ale za nic nie potrafię sobie przypomnieć jak ma na imię (zauważyłam, że najtrudniej zapamiętać mi imiona dziewczyn i rozstrzygnąć czy ktoś ma na imię Maciek czy Marcin). Teraz czasami ostrzegam osoby, które mi się przedstawiają, że mogę mieć problem z zapamiętaniem imienia i spotykam się ze zrozumieniem. Co więcej pomaga mi to zapamiętać imię ;D
O czym jeszcze zapominam? Czasami zapominam fragmenty rozmów- wiem o czym rozmawiałam ale nie pamiętam dokładnie jakie było stanowisko drugiej osoby. Albo jaka była odpowiedź, na dręczące mnie pytanie.
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] Staram się pisać poprawnie
  Odpowiedz
#8
Niestety o ustawieniu budzika...
  Odpowiedz
#9
Z budzikiem też mam przeboje czasem.
Dzisiaj zapomniałem o zmianie kursów autobusowych i zrobiłem sobie wolne :)
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
  Odpowiedz
#10
Właśnie mi o czymś przypomnieliście, a to już jutro Haha Dzięki!
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Instrumenty muzyczne, czyli na czym grają Odjechani? Demanufacture 17 5 633 30.03.2015, 08:30
Ostatni post: Maha Kali
  Nasze Rowery - Czyli kto i na czym jeździ dimix 5 5 902 12.03.2015, 22:13
Ostatni post: Maha Kali
  Czym się wyróżnia blondynka od brunetki? Gospodarz 9 6 004 14.09.2014, 10:50
Ostatni post: WollerM
  Czym najczęściej się poruszasz? Cassius 15 3 580 15.12.2013, 20:41
Ostatni post: Nicholas

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości