Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Odwaga czy głupota? Rosjanie w akcji.
#1
Najbardziej przeraziły mnie pompki pod belką z odrywaniem od niej rąk.
Czy to jest odwaga, umiejętności czy może głupota ludzka?

  Odpowiedz
#2
Wszystko co wymieniłeś , ale głupoty to najwięcej .
Zresztą , w Rosji żyje ok. 142 mln ludzi , więc jeden czy dwóch głupków w tą , czy w tamtą , to żadna różnica .
Chociaż ... jak sprawdziłem w Wikipedii to w roku 1991 było ich 148 275 000 , a w roku 2010 - 141 915 000 .
Hmm... Mysli.
Nie widać żeby las pod tą wieżą był jakoś szczególnie ubity :diabel
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#3
Zdecydowanie głupota i popis to jest ale tak jak napisał jarusrogus że 2 rosjanie w tą czy tą
  Odpowiedz
#4
Chłopaki pojechali po bandzie :D
W końcu Rusek potrafi :P
Skoro jesteśmy przy Ruskach zobaczcie to :]
Hardcorowa wspinaczka:
  Odpowiedz
#5
No cóż debili dużo jedno jest pewne w życiu bym tam nie wlazł nawet a co dopiero robił takie rzeczy.
Ten drugi co się wspinał to przynajmniej jakieś zabezpieczenia miał, a co do pierwszego filmiku to dobrze że tego po pijanemu nie robili jeszcze :D
  Odpowiedz
#6
Zarówno odwaga jak i głupota. Z drugiej strony człowiek czasem musi poczuć dreszcz adrenaliny, bo to jest wspaniałe uczucie. Głupota to najszybsza droga po zastrzyk adrenaliny.
  Odpowiedz
#7
Czy ja wiem czy głupota, w pewnym stopniu na pewno ale widać że chłopaki wiedzą co robią,
i już bardzo dużo czasu spędzili na treningach. Jak dla mnie nie jest głupotą ta wysokość, czy triki
ale to że wieje wiatr. Mimo tego że mają te sztuczki opanowane do perfekcji, zawieje jakaś fala i myk
już go nie ma.

Jednak jak dla mnie popisowe numery przy pięknym krajobrazie.
Ruskiem, trzeba się urodzić.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#8
Zdecydowanie głupota. Szkoda słów :(


Nawet nie wiedzą kiedy a puści dłoń. Z drugiej strony można śmiało powiedzieć że tak kończą bezmózgowcy.


Thanks Hans ;)
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości