Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Ogarnij się!
#1
Świetna seria vlogów (videoblogów) dla ludzi chcących się ogarnąć :D.
"Program" prowadzi Dębski (działający pod nickiem Dem3000) dający nam świetne porady w celu ogarniania się.
Dużo humoru, przekleństw i epickich tekstów prowadzącego.

Zamieszczę pierwsze dwa (ulubione) w celu zachęcenia Was do dalszego seansu.
Filmiki trwają średnio po 2 minuty więc chyba nic nie stoi na przeszkodzie by uprzyjemnić sobie wolny czas.




Jak Wam się podoba?
Piszcie!
  Odpowiedz
#2
Nie podoba mi się, nie śmieszy.
I nie rozumiem, dlaczego jego teksty są "epickie"...?
  Odpowiedz
#3
MissFuneral napisał(a):dlaczego jego teksty są "epickie"...?

To już bardziej kwestia gustu.
Mnie osobiście bardzo śmieszy i wielu moich znajomych używa jego tekstów podczas luźnej konwersacji.

Pozdrawiam.
  Odpowiedz
#4
  Odpowiedz
#5
Nie podoba mi się, to jest takie gadanie bez sensu. Oglądając te filmiki miałem ochote powiedzieć temu gościowi "Ogarnij się!" i skończ p******** smuty. Przepraszam za wyrażenie, ale gość sam powinien się ogarnąć i znaleźć sobie inne zajęcie jak nakręcanie takich filmików, takie moje zdanie.
  Odpowiedz
#6
Viso napisał(a):Nie wiem czy film Cię uraża czy nie, ale to już raczej kwestia braku dystansu do samego siebie i ludzi z otoczenia.
Nie uraża mnie to, bo niby dlaczego miałoby? Po prostu śmieszy mnie co innego, dlaczego ma to od razu oznaczać, że mnie to uraża albo nie mam dystansu? Tego typu "żarty", to ja słyszę codziennie jak słucham małolatów na osiedlu albo pijaczków bełkoczących sobie coś tam pod sklepem. To jest mniej więcej ten sam poziom i ja osobiście nie widzę tym nic zabawnego.

Viso napisał(a):Epickie może dlatego, że mimo wszystko trzymają jakiś poziom żartów i nie są robione na siłę?
Co do poziomu to mam akurat inne zdanie ;), ale nieważne - nawet gdyby, to dalej nie rozumiem, gdzie ta "epickość"...
  Odpowiedz
#7
Wogóle mnie to nie rozbawiło.

swordancer napisał(a):Oglądając te filmiki miałem ochote powiedzieć temu gościowi "Ogarnij się!" i skończ p******** smuty

Ok
"Wszyscy Kłamią"... - Gregory House
  Odpowiedz
#8
Drugi filmik pt. "Pieniądze" mnie oszołomił (?).
Nie wiem, czy mam tak kiepski gust, czy brak poczucia humoru, ale po obejrzeniu tego czuję się, jakbym miała pranie mózgu.
Nic mnie nie rozśmieszyło. Przez cały film miałam minę a'la "poker face".
Wydaje mi się, że koleś powinien znaleźć inne hobby.
Swoim wyglądem przypomina alkoholika (lub tak tylko wyszedł w tym o pieniądzach), a jego paplaninę można usłyszeć od jakiegoś przypadkowego narkomana na ulicy . xd

Takie jest moje zdanie, a tekst nie miał na celu nikogo obrazić . : )
  Odpowiedz
#9
Szczerze? - kompletnie mi się nie podoba.
Gość nudny, udaje luzaka, jego pseudo żarty nie są nawet śmieszne.

Z show'menów na youtube polecam:
Lekkostronniczy - codziennie o 18:00 nowy odcinek, na którym naprawdę idzie się pośmiać,
aROeHEmiX - chwilowo ma przerwę, ale już nie długo rusza ponownie,
Niekryty Krytyk - tego gościa pewnie większość zna,
Wybuchające Beczki - Krzysztof Gonciarz odpowiadający na pytania, warto zajrzeć.

Tyle ode mnie.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#10
Niepodoba mi się mogło by być lepsze
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości