Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Oszust na allegro.
#1
Otóż zakupiłem konto premium na catshare za pośrednictwem allegro. Konto było kupione u użytkownika http://allegro.pl/show_user.php?uid=2596454 . Niestety ale okazało się że z zakupionego konta korzysta więcej niż jedna osoba co skutkuje całkowitym brakiem transferu, niby konto jest na gwarancji ale nawet na otrzymanym koncie alternatywnym sytuacja się powtarza, kiedy zgłaszam następne reklamacje to sprzedający PREMIUMFAST zupełnie nie odpisuje lub jak odpisuje to w bardzo niemiły sposób. Sprawę tłumaczy niby że serwis catshare nie odnowił w ogóle transferu na żadnym z kont - Co jest nieprawdą bo pytałem innego sprzedającego u którego kiedyś kupowałem takie konta i ten mi powiedział że u niego wszystko działa.

Także dobrze wam radzę omijajcie użytkownika PREMIUMFAST szerokim łukiem gdyż będziecie rozczarowani.
"Jeśli skopiowanie płyty to kradzież, to idąc tym tropem - zrobienie komuś zdjęcia to porwanie" - Anonymous
  Odpowiedz
#2
Daj mu negatwya + złóż spór allegro ;) Niech inni wiedzą, że nie jest pewniakiem :P
  Odpowiedz
#3
(15.12.2014, 18:10)WazzUp napisał(a): Niech inni wiedzą, że nie jest pewniakiem :P
Zabrzmiało jak gimbus chcący się na kimś znęcić za oszustko :D
[Obrazek: 7HOfJI1.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#4
Jak znęcić ? Przecież jak wystawia coś na sprzedaż to produkt powinien być zgodny z opisem. Do oceny służą komentarze nie był w porządku do kupującego = negatyw/neutral. Proste, nie ma się co patyczkować, jest zbyt dużo oszustów, jeszcze teraz przed świętami, chcą dorobić na czyjejś naiwności.
  Odpowiedz
#5
Sorry ale jesteś sam sobie winien. Takich rzeczy się nie kupuje na allegro...
  Odpowiedz
#6
Mesajah napisał(a):zakupiłem konto premium na catshare za pośrednictwem allegro
Nie od dzisiaj wiadomo że na allegro nie kupisz konta za grosze które będziesz miał na wyłączność, jeśli chcesz mieć konto na wyłączność kup sobie voucher premium lub używaj jakiegoś serwisu pośredniczącego w pobieraniu plików.
  Odpowiedz
#7
(16.12.2014, 20:09)szalony napisał(a):
Mesajah napisał(a):zakupiłem konto premium na catshare za pośrednictwem allegro
Nie od dzisiaj wiadomo że na allegro nie kupisz konta za grosze które będziesz miał na wyłączność, jeśli chcesz mieć konto na wyłączność kup sobie voucher premium lub używaj jakiegoś serwisu pośredniczącego w pobieraniu plików.

A jak zdobyć taki Voucher ? :)
"Jeśli skopiowanie płyty to kradzież, to idąc tym tropem - zrobienie komuś zdjęcia to porwanie" - Anonymous
  Odpowiedz
#8
Mesajah napisał(a):A jak zdobyć taki Voucher ?
Kupując od autoryzowanego resellera.
  Odpowiedz
#9
Według mnie takich rzeczy się nie powinno kupować na allegro, bo nigdy nie ma pewności, że zakupiony kod/konto będzie działać. Nie można też reklamować niedziałającego kodu/konta, bo taki produkt nie ma gwarancji.

Gdy się już kupuje sprawdź, czy ten produkt nie jest podejrzanie tani, tylko trochę tańszy niż ten na oryginalnej stronie. Wtedy jest większe prawdopodobieństwo, że produkt jest dobry. Sprawdzaj też zawsze opinie i oceny sprzedającego. Jednak na allegro kupując takie rzeczy nigdy nie ma na 100% pewności dobrego kodu. Można tylko zwiększać procent prawdopodobieństwa, że kod będzie działać.


  Odpowiedz
#10
robotox1 napisał(a):Nie można też reklamować niedziałającego kodu/konta, bo taki produkt nie ma gwarancji.
Otóż każdy towar zakupiony czy to na allegro czy w sklepie internetowym objęty jest gwarancją lub rękojmią, jedynie nie przysługuje prawo do zwrotu takiego towaru.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Poradnik Allegro] Jak licytować, by wygrać każdą aukcję. davi100 2 33 567 03.03.2016, 20:43
Ostatni post: Drulak
  Oszukiwanie na allegro - da się coś z tym zrobić? Slash 9 4 933 03.03.2015, 00:38
Ostatni post: Swordancer
  Oryginalne i rzadko spotykane oferty na allegro. Baron 12 5 784 28.06.2014, 01:27
Ostatni post: saturas
  Chińskie allegro - aliexpress.com WazzUp 6 4 907 02.12.2013, 02:09
Ostatni post: B0hazard
  Jak usunąć dodatkowe adresy na allegro? Baron 3 8 702 16.10.2013, 12:28
Ostatni post: Nicholas

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości