Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Otwarcie Lidla
#11
Faktycznie ciut źle to ująłem :)
W kwestii papieru na optymizm, chodziło mi o to ze przechodzę badania raz na pół roku, i wyniki mam na papierze. I to mnie napawa optymizmem w kwestii zdrowia.

Wiesz, nie można mówić tu o „rozpieszczaniu” - w momencie mojego urodzenia samochód był już właściwie standardem. A mój „gracik” to wynik pożyczki – więc będę go musiał spłacić. Gdzie tu rozpieszczanie?

Do Piaseczna 25-30km (zależnie od drogi) w jedna stronę, nie powiem ze robię „z buta”, ale rowerem w lato całkiem często, jeśli odpowiednio wcześnie wstanę, i będę w humorze. Jako ze na rowerze nie mam licznika elektronicznego nie mogę sprawdzić o ile mam krótszą drogę przez osiedla.


A żeby nie było ze offtop to dodam cos do poprzedniego posta, o czym zapomniałem.
Cytat:wszystkie są grupowe, nieważne czy chodzi o strach, agresje, czy jak w tym wypadku, chamstwo.
Zapomniałem o tym wspomnieć jako o ciekawostce, ale m.in. dlatego w Japonii przesadne okazywanie emocji jest uważane za nietakt.
  Odpowiedz
#12
(16.01.2012, 23:01)maro. napisał(a): Wiesz, nie można mówić tu o „rozpieszczaniu” - w momencie mojego urodzenia samochód był już właściwie standardem. A mój „gracik” to wynik pożyczki – więc będę go musiał spłacić. Gdzie tu rozpieszczanie?
Dzieli nas "niewielka" różnica wieku tylko czy aż prawie 40? Możesz sobie o mnie pomyśleć "stary i nic mądrego nie potrafi napisać". Przyzwyczaiłem się do takich stwierdzeń, spływają one po mnie szybciej niż woda. ;)
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
YOU'LL NEVER WALK ALONE.

  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości