Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


PS Vita - opinie.
#1
Witam, minęło już sporo od czasu premiery PS Vita i chciałbym zapytać o Wasze wrażenia. Miał ktoś przyjemność bawić się tą konsolą? Jest warta swojej ceny? Zapraszam do dyskusji :)
  Odpowiedz
#2
Cena troszeczkę przesadzona, ale razem z PS4 stanowią fajny komplet ;)
Za cenę Vity mogę mieć PS3, Xboxa 360, czy dość dobry telefon, a jak wyglądają obecnie gry na Androidzie - każdy widzi (GTA SA ;) )
  Odpowiedz
#3
KITT napisał(a):Cena troszeczkę przesadzona, ale razem z PS4 stanowią fajny komplet
A jeśli nie miałbyś PS4, ale wystarczająco pieniędzy na Vite to kupiłbyś? :)
  Odpowiedz
#4
Raczej nie - jak masz PS4 to wtedy możesz na Vicie zagrać nawet w Killzone: Shadow Fall czy wkrótce w/ Drivecluba ;) Każda gra z PS4 niewymagająca kamerki może być przesyłana z PS4 ;)
  Odpowiedz
#5
Ja mam tą konsolkę i powiem Ci szczerze żałuje.
Kupiłem ją niedługo po premierze i powiem tylko tyle - jak sama konsola jest dość okey tak gry jakie na nią wychodzą
i odstępy czasu to katastrofa. Aktualnie tej konsoli nie opłaca się kupować z prostej przyczyny - nie ma gier, a przynajmniej
nie tyle ile powinno być.

Jedyne fajne zastosowanie dla niej to tak jak kolega wyżej powiedział połączenie z PS4 i gra na kiblu :-). Naprawdę fajna sprawa,
aczkolwiek do zakupu PS4 się nie przymierzam więc trochę lipa. Jakby nie to że kupiłem ją dość okazyjnie na pewno bym jej
teraz sobie nie sprawił.

Jeśli oferta gier Ci pasuje to bierz śmiało, dobry sprzęt.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#6
  Odpowiedz
#7
Niestety nie posiadam wersję tylko z wifi. Nie miałem możliwości przetestować jej możliwości z połączeniem konsoli
PS4, mój młodszy kuzyn ma dostać od rodziców tą konsolkę na komunię więc chyba mu ją sprezentuje - będzie miał komplet
PS4 + Vite mało używaną :-).

Ciekawe czy przez moduł 3G nie ma zbyt dużych lagów.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#8
Z PS3 zrezygnowałem z tego względu, że nie mam telewizora dlatego chciałem sobie kupić PSP ale obecne jakie jest w sklepach( Nie ufam używanym) czyli E1004-Street kosztuje w granicach 350-500zł co jest chyba niezbyt opłacalne jak za taki sprzęt. Pozostaje więc Vita... jeśli chodzi o gry to i tak nie kupowałbym ich zbyt często, myślę że tak ~1 na miesiąc więc trochę czasu minie zanim pogram w większość.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  PS Vita Devil 5 3 070 01.11.2012, 15:54
Ostatni post: B0hazard

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości