Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


PSP
#1
Witam, planuję kupić sobie PSP do szkoły ale jest tyle modeli że aż głowa boli... Moglibyście mi polecić jakiś konkretny? PS Vita odpada ponieważ jest za droga. Chciałbym coś w przedziale 200, max 300zł za używaną. Z góry dziękuje za pomoc.
  Odpowiedz
#2
Każde PSP (po za psp go) to praktycznie to samo. Jak kupujesz oryginalne gry całkowicie nie ma różnicy między powiedzmy 1001 a 3004... Nowszy model to co najwyżej cieńsze urządzenie oraz może trochę lepszy obraz.
  Odpowiedz
#3
A warto kupować przerobione konsole? Podejrzewam że i tak nie byłoby problemem inwestować w oryginalne gry.
  Odpowiedz
#4
Znajomy ma PSP Go. Zakupił z przeznaczeniem do grania w szkole. Jego zaletą na pewno jest to, że jest mniejszy od swojego pierwowzoru. Ale posiada jeden analog. Gierki z neta, bez problemu wrzuca i gra. Nie wiem czy przerabiał. Ceny używek wahają się zależnie od stanu, ale do 300 zł coś znajdziesz.
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#5
(12.12.2013, 20:50)Diablo09 napisał(a): Znajomy ma PSP Go. Zakupił z przeznaczeniem do grania w szkole. Jego zaletą na pewno jest to, że jest mniejszy od swojego pierwowzoru. Ale posiada jeden analog. Gierki z neta, bez problemu wrzuca i gra. Nie wiem czy przerabiał. Ceny używek wahają się zależnie od stanu, ale do 300 zł coś znajdziesz.

"Go" jakoś nie przypadła mi go gustu. Wolę klasyczne.
  Odpowiedz
#6
Nowe gry kosztują w media od 20 do 60zł. Używki masz od 5 zł. Przeróbka tutaj jest opłacalna gdy np. nie masz wcale kasy na gry... ale zrobić orzeróbkę psp jest bardzo łatwo. Nawet kiedyć chyba w chipie czy pcworld była instrukcja jak zrobić taką przeróbkę :)
  Odpowiedz
#7
Opłaca się jeszcze w ogóle takie konsole kupować? Nie są już za stare?
  Odpowiedz
#8
Weź sobie sprawdź na PC czy gry Ci pasują. Emulator PPSSPP dla Windowsa i test :)
Powiem szczerze, że dla mnie nawet warto brać starsze konsole - jak się lubi gry na nich - np. Nes, Gameboy, PS1 itp ;)
Poprosty - testuj. Może PSP, może DS, a może tablet z androidem + pad (np. dualshock 3). Zależy co wolisz
  Odpowiedz
#9
To znaczy wiesz, lubię gierki tego typu a dodatkowo w szkole nie mam co robić więc takie PSP będzie idealne. Głównie do tego mi jest potrzebne. Gierki nie są drogie więc nie będzie problemu.
  Odpowiedz
#10
Dodam jeszcze tylko jedno, bo zapomniałem dopisać.

Na PSP Go o wiele szybciej włączają się gry niż na PSP Fat.

Hmm, a może PSP Street?
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości