Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Ankieta: Czy podobają ci sie nowe koszulki
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
55.56%
5 55.56%
Nie
44.44%
4 44.44%
Nie mam zdania
0%
0 0%
Razem 9 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

PZPN się poddał - nowe koszulki dla reprezentacji
#1
[Obrazek: Nowe-kosz_rpehpne.png]

Pod naciskiem opinii publicznej, zarząd PZPN wprowadza nowe koszulki dla reprezentacji Polski. Mam nadzieję że w tych koszulkach wygramy wszystko co się da.
Kuba Błaszczykowski nawet już bramkę sypnął.
  Odpowiedz
#2
To jakiś żart?
[Obrazek: oolYLpz.png]
  Odpowiedz
#3
To nie żart zaxer, to nowa linia sportowych strojów promowana przez PZPN. Wobec ostatniej wpadki ze strojami dla reprezentacji, zarząd PZPN postanowił się zrehabilitować, i stąd się wziął ten nowy prekursorski wzór strojów dla reprezentacji.
  Odpowiedz
#4
Ja bym powiedział że to efekt PhotoShop'a ale skoro tak mówisz wierze na słowo :D
  Odpowiedz
#5
Jak dla mnie to te koszulki wydają się zdeczka "gejowe". Choć mogę się mylić :)
Bez obrazy ofc. ;)
"Wszyscy Kłamią"... - Gregory House
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowe Fotoradary!!! Gospodarz 3 1 417 21.02.2014, 21:13
Ostatni post: Gospodarz
  Nowe pokolenie :D synek1984 5 2 285 29.01.2013, 01:07
Ostatni post: WIDMO29

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości