Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Pamiętasz to jeszcze?
#1
Wstając rano do szkoły o 7 rano w radiowych głośnikach słychać było:



A pamiętacie jeszcze "Dziwny świat kota Filemona"? :)

[Obrazek: Dziwny__wiat_kota_filemona-1351377514.jpg]



To było coś.
A co Wy? Co zapamiętaliście z dawnych lat swojego dzieciństwa?
  Odpowiedz
#2
Z radyjka to na pewno :


Niedzielne poranki :


i mój ulubiony :
  Odpowiedz
#3
Ja dobrze pamiętam budzika i pixela :D. Nie zapomnę również nigdy pokemonów, gdyż bardzo mnie inspirowały. :)
  Odpowiedz
#4
A pamiętacie polenna rex?

  Odpowiedz
#5
Ja uwielbiałem Misia Uszatka oraz Bolka i Lolka. Były jeszcze "Smocze Wzgórza" czy jakoś tak, i Tabaluga ale to troszeczkę później. Te bajki były moimi ulubionymi :)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#6
No a 5-10-15 ?


I program Luz?
  Odpowiedz
#7
Kot Filemon - jedna z ulubionych bajek z dzieciństwa (tak, bajek, teraz to może się nazywa "kreskówki", ale kiedyś to były bajki ;)). Poza tym lubiłam Reksia, Sąsiadów, Koziołka Matołka, Wilka i zająca, Toma & Jerry'ego, a moim absolutnym hitem był Krecik. "Ach jo..." - to było przeurocze, pamiętacie? :D

Pamiętam też, że oglądałam program dla dzieci z Kulfonem i Moniką, 5-10-15 jakoś nigdy mi nie podchodziło. ;)
  Odpowiedz
#8
:D Taaak! Krecik to jest to. Nawet mojej córce puszczałem jak miała kilka latek. ;)
Miś uszatek - to chyba najcieplejsza bajka jaka widziałem.
To były czasy. Człowiek czekał do tej 19:00 z takim utęsknieniem...
A teraz? Super nowoczesne, komercyjne produkcje w których coraz częściej wplątywane są wątki jak nie polityczne to z aktualnych wydarzeń ze świata...

  Odpowiedz
#9
Same hity :) A może ktoś z Was pamięta Żwirka i Muchomorka? Od tego również się nie mogłem oderwać :D Pozostałe co mi się jeszcze przypomniało to Kaczor Donald, Gumisie, Pszczółka Maja, Smerfy oraz Chip i Dale... na punkcie tego ostatniego miałem konkretnego bzika :D
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#10
Hmm ja pamiętam czwartki popołudnie i program Kwant który kończył się francuskimi seriami - Był sobie człowiek, Były sobie odkrycia, Było sobie życie i Był sobie kosmos... czekałem, że masakra. Pamiętam też niedzielne popołudnia i Kalejdoskop Filmowy - Kino Oko. Strasznie mnie wkręcał. I jeszcze coś genialnego Wam pokarzę
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Tego jeszcze nie widziałeś ! Karol 10 6 254 31.08.2011, 16:09
Ostatni post: Imcoran

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości