Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Partycje komputera
#1
Hmm. Mam na kompie 6 partycji i trochę mają za mało GB i denerwuje mnie to lekko . Bo np. mój dysk C ma 50GB , dysk F ma 20GB i tak dalej . Pytanie : Czy warto samemu zrobić partycje i w ogóle , czy zanieść do komputerowego ? . Ps.W zmienianiu partycji jestem zielony.
  Odpowiedz
#2
Reinstalacja systemu i nowy podział partycji ;)
---
  Odpowiedz
#3
To i tak zrobię . Sam zrobię , a jak coś zrypię to dam do komputerowego :)
  Odpowiedz
#4
(21.12.2012, 22:12)Szymon napisał(a): Reinstalacja systemu i nowy podział partycji ;)

Po co tak brutalnie, polecam przeczytać: http://www.porady.org/zmiana-rozmiaru-pa...-vista-xp/
  Odpowiedz
#5
Spokojnie dasz radę, tylko łączone partycje musisz formatować
  Odpowiedz
#6
Jeśli zmienia rozmiary partycji to nie może ich formatować, wystarczy defragmentacja
  Odpowiedz
#7
przede wszystkim po co Ci 6 partycji na jednym kompie. ?
W zupełności wystarczą 2 po mniej więcej tej samej wielkości GB.
Oh, I’m not afraid to die for the other kind of love
Take me to church
I'll worship like a dog at the shrine of your lies
I'll tell you my sins and you can sharpen your knife
Offer me that deathless death
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rozsądny podział dysku na partycje Suicider 13 4 186 07.12.2015, 17:59
Ostatni post: Diablo09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości