Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Piekło północy
#1
Na początku kwietnia odbywa się jeden z najsłynniejszych ( o ile nie najsłynniejszy ) jednodniowy wyścig kolarski na świecie Paryż-Roubaix. Trasa tej imprezy liczy ponad 250 km, z czego 1/3 dystansu kolarze pokonują na drogach pokrytych kostką brukową. Samo dotarcie do mety to nie lada wyczyny, a co dopiero bój o czołowe lokaty. Zwycięzca na stałe rozgaszcza się w kolarskim panteonie. Kto wygra w tym roku ? Mam nadzieje, że na koniec swojej przygody z kolarstwem szosowym Bradley Wiggins sięgnie po wymarzone zwycięstwo i stanie się "mistrzem kompletnym". Jak będzie? Zobaczymy 12 kwietnia.
[Obrazek: CORVOS_00023062-003.jpg]
[Obrazek: CORVOS_00023062-099.jpg]
[Obrazek: CORVOS_00023062-056.jpg]
[Obrazek: CORVOS_00023062-0191.jpg]
Paryż-Roubaix, w zwolnionym tempie.

[Obrazek: I5fKWSa.jpg]
Droga przez piekło w zasadzie przejezdna. Zostały jeszcze tylko 4 dni.
Kształt bez formy; odcień bez koloru
Sparaliżowana siła; gest bez ruchu


[Obrazek: Yhk8Q]
  Odpowiedz
#2
John Degenkolb, 26 letni Niemiec został zwycięzcą 113 edycji "Piekła Północy".

Ciepła, słoneczna pogoda, ze sprzyjającym wiatrem towarzyszyła 200-osobowemu peletonowi, który późnym przedpołudniem wyruszył z podparyskiego Compiegne na trasę francuskiego monumentu. Przed kolarzami leżało 27 odcinków „kocił łbów” o łącznej długości 52,7 km.[Obrazek: voLzaEM.jpg]

[Obrazek: uaxtYid.jpg]

[Obrazek: l3TgOtj.jpg]

[Obrazek: MhoME9L.jpg]

[Obrazek: DiodNPH.jpg]

[Obrazek: wZvXQ5z.jpg]

[Obrazek: ZJazNRg.jpg]

[Obrazek: Rg4mFPC.jpg]

[Obrazek: bDQEHG6.jpg]


A to od kuchni tegoroczny wyścig z ekipą Sky

Kształt bez formy; odcień bez koloru
Sparaliżowana siła; gest bez ruchu


[Obrazek: Yhk8Q]
  Odpowiedz
#3
Narodowe Towarzystwo Kolei Francuskich zapowiedziały złożenie do sądu pozwu przeciw kolarzom, którzy w trakcie niedzielnego wyścigu Paryż - Roubaix przekroczyli przejazd mimo zamkniętych zapór. Na filmie poniżej wspomniana sytuacja.

Kształt bez formy; odcień bez koloru
Sparaliżowana siła; gest bez ruchu


[Obrazek: Yhk8Q]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości