Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Pizza czy Policja? Kto pierwszy?
#1
[Obrazek: 0360b2d63_rhaneae.jpg]

W bardzo wielu przypadkach interwencji Policji jest komentarzy , że Pizza szybciej przyjedzie niż Patrol Policji ! Zgadzacie się z tym stwierdzeniem ? A może macie jakieś własne historie ?
  Odpowiedz
#2
Nie pracowałem w policji i nie mam z tą grupą zawodową styczności.
Nie wiem czy można zgodzić się z Twoim stwierdzeniem Panie Karolu.
Przyłącz się do Akcji zgłoś posta!
  Odpowiedz
#3
Gdy byłem w szkole podstawowej miałem włamanie do mieszkania. Właściwie to nie ukradli nic cennego, trochę starej biżuterii. Policja została powiadomiona najpierw przez sąsiadkę, później przez mojego ojca. Czas reakcji wynosił dwa dni, jakby tego było mało, zapukali o 4 nad ranem!!

Miałem jeszcze styczność z nasza narkotykowa, jednak nie mogę powiedzieć o nich nic miłego – poza tym ze to trepy bez szacunku dla drugiego człowieka, to jeszcze źle wykonują swoje obowiązki (przetrzepali mi mieszkanie w poszukiwaniu „dodatkowych zarzutów”, po powrocie z komendy odkryłem 3 rzeczy których nie znaleźli, żeby było śmieszniej, jednym była waga „jubilerska” która leżała centralnie na wooferze...)

Karol, gdyby pizza przyjechała mi po dwóch dniach...
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ile mieliście lat, kiedy po raz pierwszy się upiliście? Monoceros 25 8 132 28.02.2015, 13:16
Ostatni post: Sylwester
  Polska policja w dobie kryzysu. B0hazard 5 2 130 28.03.2013, 22:45
Ostatni post: Czarna_Owca
  Pierwszy dzień jesieni. Baron 6 3 140 23.09.2012, 16:36
Ostatni post: James

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości